پلیس مشهد از راز قتل مرد ۴۰ ساله‌ای که دست نوشته‌ای مرموز از محل دفن او خبر می‌داد پرده برداشت.

دستگیری قاتل متواری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه خراسان، به دنبال کشف جسد دفن شده مرد ۴۰ ساله ای در بیابان های ۱۰ کیلومتری جاده مشهد ـ کلات، تحقیقات گسترده ای با دستور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در حالی آغاز شد که سرنخ ها به یک دست نوشته مرتبط می شد. 

دست‌نوشته مرموزی که سبب شد جسد از دل خاک بیرون کشیده شود

در آن دست نوشته که به دست خانواده مقتول رسید چنین مطرح شده بود که پسر شما در یک درگیری کشته شده و در جاده فرعی بیابان های اطراف محور مشهد ـ کلات دفن شده است. 

همسر مقتول با دیدن این نامه که لای در حیاط منزل مادر وی گذاشته شده بود، به همراه مادرش و با تاکسی تلفنی به محل اعلام شده رفتند و جسد را در حالی پیدا کردند که قسمتی از پاها و سرمقتول بیرون بود. 

گروه ویژه کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ نجفی به خونسردی همسر مقتول در صحنه کشف جسد مشکوک شدند و دستور دستگیری وی را صادر کردند و بدین ترتیب چند دقیقه بعد با اعتراف زن جوان، ماجرای قتل مسلحانه لو رفت.

این زن ۳۲ ساله که فرزندی ۱۴ ساله نیز دارد، در بازجویی ها گفت: با جلال هم محله ای بودیم و از سال ها قبل همدیگر را می شناختیم، اما از دو سال قبل ارتباط پیامکی و تلفنی داشتم تا اینکه به او گفتم قرار است با همسرم بیرون برویم و پاچین کباب کنیم. او هم به محل آمد و همسرم را با شلیک گلوله کشت سپس جسد را با پراید جلال به محل دفن بردیم و با در قابلمه روی آن خاک ریختیم. 

با اعتراف همسر مقتول، بلافاصله گروه ویژه کارآگاهان به بنگاه معاملاتی جلال رفتند و این مرد ۳۷ ساله را دستگیر کردند. او هم به قتل مسلحانه مرد ۴۰ ساله اعتراف کرد و گفت: منصوره و همسرش را تعقیب کردم و زیر تک درخت بیابان با شلیک گلوله از وینچستر او را به قتل رساندم. روز بعد دوباره به محل بازگشتم و با بیل روی جسد خاک ریختم چون با در قابلمه به طور کامل نتوانستم جنازه را در زیر خاک پنهان کنم.

تلاش برای کشف زوایای پنهان این جنایت از سوی پلیس ادامه دارد. 

کد خبر 536095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

دیدگاه خوانندگان