فرماندار شوش ضمن تکذیب اظهاراتش مبنی بر اطلاع نداشتن از تجمع‌ها و اعتراض‌های صنفی کارگران هفته‌تپه گفت: با جدیت پیگیر پرداخت مطالبات کارگران هفت‌تپه هستیم.

کارگران هفت‌تپه

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مهر، عدنان غزی سه‌شنبه هفتم مرداد اظهار کرد: هیچگاه نگفتم ۴۰ روز در قرنطینه خانگی هستم و از این اعتراضات بی‌اطلاعم بلکه پس از کسب نظر پزشکان به محل کار خود بازگشتم و در چند جلسه اخیر استانی حضور داشتم. ضمن تقدیر از ارتباط و همکاری کارگران، کارگران و شورای کارگری با ما و دیگر اعضای شورای تأمین همکاری بسیار خوبی دارند و من در همان روزهای اول در بین کارگران حضور یافتم و از آخرین اقدامات و پیگیری‌هایی را که توسط من و اعضای شورای تأمین شهرستان انجام شده است، به کارگران گزارشی ارائه کردم.

غزی در ادامه افزود: به همراه اعضای شورای تأمین شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکنون چندین جلسه و دیدار با استاندار خوزستان، رئیس‌کل دادگستری خوزستان، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و همچنین وزارتخانه‌های مرتبط داشتیم و به صورت حضوری و گاهی تلفنی گزارشی درباره اعتراضات صنفی کارگران ارائه شده و با جدیت پیگیر پرداخت حقوق معوق و مطالبات کارگران زحمتکش هستیم. چگونه ممکن است با این پیگیری‌ها و اقدامات از تجمعات صنفی کارگرانی که در فاصله کمتر از ۵۰ متر و در نزدیکی منزل بنده بر پا شده بی‌اطلاع باشم و چنین اظهاراتی را ارائه کردم.

رئیس شورای اشتغال شهرستان اظهار کرد: به تازگی جلسه‌ای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون این موضوع با حضور مسئولان مربوطه استانی و کشوری با کارفرما برگزار شد و منتظر ابلاغ مصوبات این جلسه هستیم که در آن، تعیین تکلیف وضعیت پرداخت معوقات کارگران انجام شده است.

کد خبر 535383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار