مهرداد بذرپاش، رئیس دیوان محاسبات در یک توییت درباره انتخاب شدنش به عنوان رئیس دیوان محاسبات گفت: هیچیک از فعالیت‌های تشکیلاتی‌ام را به عنوان سابقه‌ کاری به مجلس ارائه نداده‌ام.

بذرپاش

به گزارش همشهری آنلاین مهرداد بذرپاش در حساب کاربری‌اش در توییتر نوشت: «به عزیزان بسیجی و تمامی فعالان جنبش دانشجویی اطمینان می‌دهم هیچیک از فعالیت‌های تشکیلاتی‌ام را به عنوان سابقه‌ی کاری به مجلس ارائه نداده‌ام. بنده از سال ۷۹ تا نیمه ۸۲ در مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف مشغول به کار بوده و افتخار همکاری با شهید مصطفی احمدی روشن را داشتم.»

ایسنا نیز در این زمینه نوشت: مهرداد بذرپاش در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «شفافیت و صداقت مهمترین لوازم فعالیت در یک نهاد نظارتی مانند دیوان محاسبات است. از روزی که با پیشنهاد جمعی از نمایندگان محترم مجلس برای تصدی مسئولیت دیوان محاسبات برنامه‌ام را تدوین کردم، عهد بستم در این سنگر جدید هم تحت هر شرایطی، التزام به شفافیت و صداقت را سرلوحه فعالیت‌هایم قرار دهم. در روزهای گذشته به دلیل برخی شیطنت‌های رسانه‌ای، برای بعضی برادران و خواهران عزیزم در بسیج دانشجویی ابهاماتی به وجود آمده است. ‏به صراحت می‌گویم قطعا زیباترین دوران زندگی‌ام در بسیج دانشجویی سپری شده که به آن افتخار می‌کنم. به عزیزان بسیجی و تمامی فعالان جنبش دانشجویی اطمینان می‌دهم هیچ‌یک از فعالیت‌های تشکیلاتی‌ام را به عنوان سابقه‌ کاری به مجلس ارائه نداده‌ام. ‏بنده از سال ۷۹ تا نیمه ۸۲ در مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف مشغول به کار بوده و افتخار همکاری با شهید مصطفی احمدی روشن را داشتم. من هم مانند دوستان بااخلاصم معتقدم هرگونه چشمداشت مالی یا سیاسی به فعالیت دانشجویی، آفت بزرگی برای تشکل‌هاست و باید از بروز چنین نگاه‌هایی جلوگیری کرد. روحیه‌ مطالبه‌گرانه و نگاه ریزبینانه‌ دوستان عزیزم را می‌ستایم و صمیمانه از آنها درخواست می‌کنم با همین روحیه و نگاه، عملکرد ⁧‫دیوان محاسبات‬⁩ را رصد کرده و با نقدهای صریح و بدون تعارف خود، برادر کوچکشان را در آواربرداری از معضلات اقتصادی و بودجه‌ای و تقویت ظرفیت‌های آن، یاری کنند.»

مهرداد بذرپاش روز گذشته یکم تیر با رای نمایندگان مجلس به عنوان رئیس دیوان محاسبات انتخاب شد. جزئیات را در اینجا بخوانید.

متن نامه بسیج دانشجویی را خطاب به رئیس جدید دیوان محاسبات بخوانید:

کد خبر 533544

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ناصر IR ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۲
  4 11
  تاکو ر شود هر آنکه نتواند دید
 • علی IR ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۲
  4 1
  جالب است سال 79 شما بیست سال بیشتر نداشتی و با مدرک دیپلم در مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه شریف کار می کردی!!! یا داری دروغ می گی یا وای بر مملکتی که با مدرک دیپلم در مراکز تحقیقاتی آن کار کنند و فعالیت داشته باشند

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار