وزیر علوم گفت:آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد قطعا در مردادماه برگزار خواهند شد، برگزاری آزمون سراسری هم امروز تعیین‌تکلیف می‌شود.

وزیر علوم: کنکوری ها فریب تغییر زمان کنکور سراسری را نخورند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی در حاشیه جشنواره روابط عمومی‌ها که در وزارت علوم برگزار شد، در خصوص آخرین وضعیت برگزاری آزمون‌های پیش‌ رو گفت: همه آزمون‌های سال ۹۹ تابستان امسال برگزار می‌شوند.

وی اعلام تاریخ بعدی برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد را منوط به اعلام نظر وزارت بهداشت دانست و گفت: قطعا این آزمون ها در مرداد برگزار خواهند شد.

وزیر علوم خاطرنشان کرد: هنوز در خصوص کنکور سراسری تصمیم‌گیری نهایی نشده و تمام تلاش ما این است که آزمون‌های لغوشده از جمله آزمون دکتری و کارشناسی ارشد به موقع برگزار شوند. چون به نظر نمی‌آید که شرایط شیوع کرونا ویروس بهتر شود.

وی تاکید کرد: نظر کارشناسی وزارت بهداشت در خصوص برگزاری آزمون ها برای ما اهمیت زیادی دارد و این خیلی مهم است که آنها اعلام کنند در حال حاضر مشکل خاصی برای برگزاری آزمون ها وجود دارد یا نه. بنابراین منتظر اعلام نظر نهایی وزیر بهداشت هستیم.

دکتر غلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم برگزاری آزمون‌ها به شهریور نکشد و تمام تلاش ما این است که این آزمون‌ها را مردادماه برگزار کنیم.

کد خبر 530501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار