رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص قرارداد این باشگاه و کارگزار سرخ‌ها توضیحاتی را بیان کرد.

پرسپولیس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس  در خصوص قرارداد باشگاه پرسپولیس و کارگزار جدید این باشگاه اظهار کرد: بعد از امضای الحاقیه توسط طرفین تعهدی برای کارگزار ایجاد شد تا پایان خرداد ماه مبلغی بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در اختیار باشگاه قرار بگیرد. اما این موضوع مشروط به شروع لیگ تا تاریخ ۲۵ خرداد ماه بود، با تاخیر در برگزار بازی‌های لیگ پرداختی‌های کارگزاری به باشگاه هم با تاخیر مواجه شد. بازی‌های لیگ برتر در ۴ تیر ماه آغاز شد و اولین پرداختی مرحله سوم در تاریخ ۵ تیر ماه انجام شد.

وی افزود: در دو مرحله قبل مبالغ ۵ و ۷ میلیاردی  تومانی به باشگاه پرداخت شده بود، که کارگزار هیچ مبلغی را کسر نکرد. در پرداخت سوم بازرسان بیمه تامین اجتماعی اعلام کردند که باید از همان پرداخت‌های اول و دوم مبالغی، کسر می‌شد. در مرحله سوم حدود ۱۷ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس پرداخت شد و تنها ۱۶.۶۷ درصد از ۱۷ میلیارد تومان توسط تأمین اجتماعی بلوکه شد. بر همین اساس ما طبق مذاکراتی که انجام دادیم، باید نامه معافیت خودمان را به کارگزار تحویل می دادیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص حل مشکل باشگاه با کارگزار بیان کرد: خوشبختانه دیروز دیناروند، نماینده کارگزار و سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی جلسه‌ای را تشکیل دادند. در این جلسه قرارداد باشگاه و کارگزار را بررسی کردند تا مشخص شود سهم بیمه شامل حال پرسپولیس می‌شود یا خیر. بعد از چند ساعت جلسه مشخص شد که سهم بیمه شامل حال پرسپولیس نمی‌شود و تا دو روز آینده نامه‌ای را به ما ابلاغ می‌کنند که با آن نامه می توانیم از طریق کارگزاری مطالبات را وصول کنیم.

رضا یلوه تصریح کرد: در این شرایطی که کرونا به وجود آمده و اقتصاد جهان درگیر آن است، شرکت کارگزاری ما تعهدی به باشگاه داده است که در طول یک سال مبلغ قابل توجهی را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. این امر در طول تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده است. ما کمتر از یک ماه ۱۷ میلیارد از کارگزاری خود دریافت و بخشی از مشکلات باشگاه را حل کردیم. کارگزار هم با توجه به درآمدها مبلغی، بابت خدمات خود نسبت به کارهای انجام گرفته کسر می کند که قانونی و معقول است.

وی ادامه داد: قرارداد یک طرفه نیست و سودی که باشگاه پرسپولیس از این قرارداد می‌برد بسیار چشم گیر است. از مازاد این تعهدات باز هم ما از کارگزار درصد می گیریم، درواقع هرگاه سقف این تعهدات پر شود با توجه به درآمدهای کارگزار درصد دریافت می‌کنیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص فعالیت باشگاه در شبکه‌های اجتماعی گفت: بعد از امضای قرارداد الحاقیه تمام درگاه‌ها باشگاه در اختیار کارگزار قرار گرفت. بیانیه‌ها و اخبار رسمی توسط روابط عمومی باشگاه مدیریت می‌شوند و بعد اجازه انتشار به کارگزار داده می‌شود. در قرارداد باشگاه و کارگزار آمده است که کارگزار می‌توان باتوجه به حفظ شان باشگاه در هر بستری کسب درآمد کنند. هواداران باشگاه پرسپولیس این را بدانند که شان باشگاه حفظ خواهد شد، هر برندی نمی تواند در باشگاه پرسپولیس تبلیغات خود را انجام دهد و باید حتما از سوی باشگاه تایید شود تا مرحله‌های بعدی انجام شود. در واقع تشکیل کمپین‌ها و تبلیغات یک بستر درآمد زایی برای باشگاه است، در این شرایط کرونایی که همه اقتصاد جهان سیر نزولی دارد ما به دنبال درآمد زایی برای باشگاه هستیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این چند شبی که فعالیت‌ها در شبکه‌های اجتماعی زیاد شده است پیشکسوتان هم به میان آمدند تا به باشگاه کمک کنند. همه پیشکسوتان روزی در این باشگاه بازی می‌کردن و قطعا شان باشگاه برای آن ها هم بسیار اهمیت دارد. باز هم تاکید می کنم حامیان مالی هم برای شرکت در این کمپین باید حتما تایید باشگاه را دریافت کنند.

کد خبر 526762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =