جرج مارتین، نویسنده مجموعه کتاب بازی تاج و تخت معتقد است آخرین جلد این مجموعه خوانندگان را غافلگیر خواهد کرد و با جدیت مشغول نوشتن بادهای زمستانی است.

جرج مارتین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایبنا و به گزارش اسکرین‌رنت، درحالی که از پایان آخرین قسمت از سریال بازی تاج و تخت شرکت اچ‌بی‌او گذشته است ولی هنوز انتشار کتاب آخر این مجموعه توسط جرج مارتین در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

جرج آر.آر. مارتین، نویسنده مجموعه ترانه یخ و آتش است که سریال تاج و تخت با الهام از این مجموعه ساخته شده است. حالا با وجود اینکه پخش جهانی این سریال به پایان رسیده است ولی مارتین می‌گوید رمان آخر این مجموعه با عنوان بادهای زمستانی در راه است.

هرچند مارتین خودش یکی از عوامل سریال بود و بعضی از فصول را برای تهیه‌کنندگان نوشت، ولی در پستی توئیتری اعلام کرده که رمان نهایی مجموعه از داستان سریال پخش شده متفاوت خواهد بود. مارتین در اظهارنظری گفته است که آخرین فصل از رمان آخر با نام رویای بهار در حال نگارش است.

جرج مارتین در آخرین مطلبی که در سایت شخصی‌اش منتشر کرده گفته که همه تمرکز خود را روی نوشتن قسمت پایانی بازی تاج و تخت گذاشته است. چند ماه پیش مارتین نوشته بود که بادهای زمستانی را تا تابستان سال ۲۰۲۰ به اتمام خواهد رساند ولی ظاهرا انتشار این کتاب  به تابستان نمی‌رسد. او گفته است هر روز در حال نوشتن است، ولی در اظهار نظر دیگری گفت که احتمالا کتاب در اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

مارتین دوباره گفته خود درباره تفاوت داستان سریال و رمان تکرار کرد و گفت: طرفداران این سریال با خواندن قسمت آخر مجموعه ترانه یخ و آتش شگفت‌زده خواهند شد چون اتفاقات سریال در رمان وجود ندارند.

کد خبر 524036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار