نماینده مشهد در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس گفت: آقای رئیس‌جمهور! برجام مُرد و هفت کفن پوساند، دولت در واکنش به اقدامات غیرمنتظره کشورهای اروپایی دیگر نباید درخصوص خروج از برجام سخن گوید، باید درباره خروج از NPT صحبت شود. چون با مجموعه‌ای طرف هستیم که ظالمانه درباره ما تصمیم گیری می‌کنند.

حجت الاسلام پژمانفر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، نماینده مشهد گفت: دیگر در شرایط فعلی نباید درباره خروج از برجام صحبت کرد بلکه باید درباره خروج از NPT سخن گفت.

وی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس با اشاره به قطعنامه ضدایرانی شورای حکام در تذکری به رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیس‌جمهور برجام مُرد و هفت کفن پوساند، دولت در واکنش به اقدامات غیرمنتظره کشورهای اروپایی دیگر نباید درخصوص خروج از برجام سخن گوید، باید درباره خروج از NPT صحبت شود. چون با مجموعه‌ای طرف هستیم که ظالمانه درباره ما تصمیم گیری می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه نگاه برای حل مشکلات کشور باید به داخل باشد، گفت: یک سال بیشتر از عمر دولت دوازدهم باقی نمانده اما گرانی و قیمت مسکن و اجاره آن کمر مردم را شکسته است. مردم دیگر نمی‌توانند در شهرها خانه‌ای را اجاره نمایند و حتی امکان پرداخت اجاره‌بها در حاشیه شهرها هم ندارند. وقتی افتخار دولت تعطیلی مسکن مهر باشد نتیجه‌اش چنین چیزی خواهد بود.

این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: ما در کمیسیون اصل ۹۰ می‌خواهیم خواب خوش از جریان فساد و رانت‌خواران بگیریم و تمامی تلاشمان را برای برکناری سلطان‌های شکر و آهن خواهیم کرد. مجلس دهم نتوانست به وظایف نظارتی‌اش عمل کند و ما می‌خواهیم این کار را در این دوره مجلس انجام دهیم.

کد خبر 523952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار