معاون شبکه مخابرات البرز گفت: ازآنجایی‌که که سرقت کابل‌های مسی هوایی اغلب در نیمه‌شب اتفاق می‌افتد احتمال نظارت بر آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.

دزد کابل

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، فردین پورسبزی اظهار کرد: مشکل سرقت کابل‌های مخابرات در برخی از مناطق کرج مثل حسین‌آباد مهرشهر، معضلی است که مشترکین زیادی را درگیر کرده است.

معاون شبکه مخابرات البرز ادامه داد: البته سرقت کابل‌های هوایی مخابرات که از مس ساخته‌شده تنها در البرز اتفاق نمی‌افتد و به‌نوعی همه استان‌ها با آن درگیر هستند.

وی افزود: منطقه حسین‌آباد مهرشهر جزو مناطقی است که بناشده طرح بازآفرینی شهری در آن اجرایی شود به همین دلیل به دنبال آن هستیم که هم‌زمان با اجرای این طرح کابل‌های تلفن این منطقه را فیبر نوری و زمینی کنیم تا دیگر شاهد سرقت آن‌ها نباشیم.

معاون شبکه مخابرات البرز اضافه کرد: ازآنجایی‌که که سرقت کابل‌های مسی هوایی اغلب در نیمه‌شب اتفاق می‌افتد احتمال نظارت بر آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.

پور سبزی تأکید کرد: بارها و بارها بعد از سرقت کابل‌های تلفن در این منطقه کابل جدید نصب‌کرده‌ایم ولی بازهم به سرقت رفته است.

وی اضافه کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده سرقت کابل‌های تلفن موضوع را با مخابرات در میان بگذارند تا با متخلفان برخورد لازم صورت بگیرد.

کد خبر 523490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار