رضا نصیری‌نیا تهیه‌کننده «زیرخاکی» گفت: با وضعیت کنونی مشخص نیست تکلیف ادامه سریال برای تصویربرداری در خارج از کشور چه خواهد شد.

زیرخاکی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، رضا نصیری‌نیا تهیه‌کننده «زیرخاکی» با اشاره به زمان تصویربرداری مجدد فصل دوم این سریال که به دلیل کرونا متوقف شده بود، بیان کرد: مهم ترین موضوع برای تصویربرداری سریال بازیگران هستند که با پروژه‌های سینمایی قرارداد بسته‌اند.

وی اضافه کرد: بازیگرانی چون پژمان جمشیدی، ژاله صامتی با یک پروژه سینمایی قرارداد بسته‌اند و حتی هادی حجازی‌فر و نادر فلاح هم قرارداد سینمایی دارند و الان شرایط به گونه‌ای است که پروژه‌های سینمایی هم مشخص نیست چه زمانی آغاز خواهد شد. این تهیه‌کننده درباره بخش‌هایی از این سریال که قرار بود در خارج از کشور تصویربرداری شود نیز گفت: با وضعیت کنونی مشخص نیست تکلیف پروژه برای تصویربرداری در خارج از کشور چه خواهد بود.

نصیری‌نیا گفت: خدا را شکر مردم فصل اول این سریال را دوست داشتند و لطف زیادی داشتند برای خود ما هم فصل دوم سریال و پیش برد آن مهم است و برای همین با آقای جلیل سامان کارگردان سریال در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای در نظر گرفتن چگونگی روند تولید پروژه هستیم. فصل اول سریال «زیرخاکی» ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش شد و توانست اقبال مخاطبان را به دست بیاورد.

کد خبر 521503

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان