رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم اعلام جزئیات توافقنامه شهرداری تهران و ارتش در خصوص پادگان ۰۶ و قرار گرفتن این جزئیات در اختیار اعضای شورا تاکید کرد.

پادگان 06 فضاي سبز پارك

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمدجواد حق‌شناس در تذکری به شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران جهت تشریح جزئیات توافقنامه شهرداری تهران و ارتش در خصوص پادگان ۰۶ گفت: این جانب به عنوان نماینده مردم تهران ری و تجریش در دو هفته گذشته درخصوص چگونگی انعقاد توافقنامه شهرداری تهران با ارتش در خصوص پادگان ۰۶ در محدوده منطقه ۴ تهران و خیابان‌های پاسداران و بزرگراه شهیدصیاد شیرازی با نگرانی و پرسشهای فراوانی روبرو شده‌ام.

وی افزود: در برخی از این پرسش‌ها و نگرانی‌ها اعتراض‌هایی جدی هم مشاهده می‌شود. بنابراین در راستای ایفای وظایف نظارتی و نقش نمایندگی و عضو شورا از شهردار تهران می خواهم  در اسرع وقت اطلاعاتی همچون مشروح کامل توافق شهرداری تهران با ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص پادگان ۰۶ در دوره سوم شورای اسلامی شهر را در اختیار این جانب قرار دهد.

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به این که لازم است متن کامل توافقنامه جدید شهرداری تهران و ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه با تفاوت‌های دو قرارداد و مستندات قانونی که منجر به این توافق شده است در اختیار شورا قرار گیرد، افزود: ارائه توافق‌های مشابه انجام‌یافته در خصوص پادگانهای نظامی در دوره های مدیریت شهری پیشین مانند قلعه‌مرغی، جی ، ولایت و ... هم باید در اختیار این جانب قرار گیرد.

وی اظهار کرد: بدیهی است بعد از دریافت این اطلاعات و به اشتراک گذاشتن آن با کارشناسان و صاحب نظرات وافکار عمومی اقدامات قانونی لازم را در خصوص دفاع از حقوق شهر و شهروندان پیگیری خواهم کرد. لذا انتظار می رود اطلاعات مورد نظر به صورت کامل، دقیق و همراه با مستندات مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری کشور باشد.

کد خبر 518878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار