بارسا این روزها به دلیل مشکلات مالی توان پرداخت هزینه انتقال این فوق ستاره را ندارد اما ریوالدو ستاره سابق بارسلونا راهکاری برای بازگشت نیمار به بارسلونا مطرح کرده است.

نیمار

به گزارش همشهری آنلاین شایعات در خصوص بازگشت نیمار به بارسلونا  دقیقا یک سال بعد از ترک نیوکمپ مطرح شد و تا همین امروز هم ادامه دارد. هرچند بارسا این روزها به دلیل مشکلات مالی توان پرداخت هزینه انتقال این فوق ستاره را ندارد اما ریوالدو  ستاره سابق بارسلونا راهکاری برای بازگشت نیمار به بارسلونا مطرح کرده است. ریوالدو در این خصوص به EFE گفته به نظرم بهتر است که عثمان دمبله راهی پاری سن ژرمن شود تا زمینه برای بازگشت نیمار مهیا شود. دمبله بازیکن بسیار خوبی است اما در بارسلونا نتوانست انتظارات را برآورده کند. او یک فرانسوی است و قطعا در پاری سن ژرمن فرصت بهتری برای درخشش و بازگشت به روزهای  اوج را خواهد داشت. به نظرم پیوستن دمبله به پاری سن ژرمن به سود هر دو باشگاه خواهد بود.

 این در حالی است که دمبله اخیرا اعلام کرده که تمایلی برای ترک بارسلونا ندارد و این اظهار نظر ریوالدو  در خصوص او میتواند باعث ناراحتی ستاره ناکام بارسا شود.

ریوالدو درباره جذب لائوتارو مارتینس مهاجم آرژانتینی اینتر هم که خبرهای زیادی درباره توافق او با بارسلونا به گوش می رسد، گفت: اگر لائوتارو به بارسلونا نزدیک شده باشد این به معنای پایان بازگشت نیمار خواهد بود چون غیر ممکن است که بارسلونا در تابستان بتواند هم نیمار را جذب کند و هم لائوتارو را.

او ادامه داد: بارسلونا باید از بین مارتینس و نیمار دست به انتخاب زند و در نهایت یکی را جذب کند. بارسلونا برای جذب لائوتارو باید 100 میلیون یورو پرداخت کند و قطعا چنین بازیکنی برای نیمکت نشینی نخواهد آمد اما او باید بداند که یک رقیب جدی به نام سوارس دارد. به نظرم با وجود سوارس جایی در ترکیب اصلی نخواهد داشت و فعلا زود است که راهی بارسلونا شود.

کد خبر 518424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار