مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: استفاده از همه صندلی‌ها و ظرفیت نشسته اتوبوس در شرایط کرونا بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مجاز است.

اجبار زدن ماسك در اتوبوس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌های پایتخت اظهار داشت: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خود را موظف می‌داند تا جای ممکن در حیطه اتوبوس‌های تحت نظارت خود بر حسن اجرای این طرح اهتمام ورزد، مشروط به اینکه در این شرایط حداقل حمایت‌های مورد نیاز از جانب دولت به عمل آید.

وی با اشاره به اینکه تا جای ممکن نباید مسافر سرپایی در اتوبوس داشته باشیم، افزود: البته تحقق این موضوع در شرایطی که ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به شدت با کمبود اتوبوس روبه‌رو است، دشوار است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه انتظارات از این مجموعه باید متناسب با امکاناتی باشد که به آن اختصاص یافته است، خاطرنشان کرد: برای اجرای طرح فاصله‌گذاری در ناوگان اتوبوسرانی به سه برابر اتوبوس‌های موجود نیاز داریم، در حالی که طی ۱۰ سال گذشته یک دستگاه اتوبوس از سوی دولت به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تحویل نشده است.

ترفع با تاکید بر اینکه استفاده از تمامی صندلی‌ها و ظرفیت نشسته اتوبوس‌ها در شرایط کرونا بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مجاز است، گفت: به موازات این مجوز، بر مبنای آخرین پروتکل ابلاغی، استفاده تمامی مسافران اتوبوس از ماسک اجباری است.

کد خبر 516962

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =