پرویز پرستویی در نشست خبری «هم گناه» با حضور عوامل و بازیگران این پروژه و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد درباره بازیگر شدن پسرش صحبت کرد.

پرویز پرستویی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نشست خبری سریال نمایش خانگی «هم گناه» با حضور عوامل و بازیگران این پروژه و جمعی از اهالی رسانه عصر یکشنبه در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد. مصطفی کیایی کارگردان سریال درباره فصل بندی‌های این سریال، گفت: فصل اول سریال ۱۲ قسمت بود که با گذر ۳ ماهه از قصه، مخاطب با فضای جدیدی روبرو می‌شود. سعی کردیم فصل دوم را به دلیل شیوع کرونا و نیاز مخاطب با حداقل زمان توزیع کنیم.

محسن کیایی نویسنده و بازیگر این سریال در ادامه صحبت‌های برادرش گفت: قرار بود در ۵۰ قسمت به موضوع بپردازیم، اما تصمیم گرفتند که ۲۴ قسمت شود؛ به همین علت مخاطب یک گذر زمانی را نمی‌بیند و بعد دوازده قسمت، فصل بعدی آغاز شد. او درباره پرداخت به افراد ترنس در این قصه عنوان کرد: کاراکتر ترنس از ذهن من نشات می‌گیرد، زمانی که به کافه می‌رفتم اشخاصی با این وضعیت آنجا می‌آمدند و این ذهن من را درگیر کرد. البته قصدم این است که بستر سازی کنیم و در مورد معضل اجتماعی این چنینی صحبت کنیم. 

پرستویی بازیگر سریال «هم گناه» درباره  بازی در سریال نمایش خانگی گفت: من همیشه فکر می‌کردم نمایش خانگی حالت شانه تخم مرغی دارد، اما پس از انتشار سریال «شهرزاد» دیدم می‌توان محصول خوب تولید کرد. به نظرم هر قسمت این سریال می‌تواند یک فیلم سینمایی باشد چراکه احترام به مخاطب در آن دیده می‌شود.پرستویی درباره انتخاب پسرش بیان کرد: در زمان پیش تولید عکس من و پسرم را با هم دیده بودند و مورد انتخابشان بود و قرار شد نقش گذشته من را بازی کند. خودم راضی نبودم، اما در نهایت برخلاف میل باطنی من او را انتخاب کردند.  

مصطفی کیایی درباره تاثیر خانه نشینی به علت کرونا در میزان استقبال از سریال گفت: قرنطینه باعث شد پلتفرم‌ها بهتر دیده شوند. از سویی قصه توانست مخاطب را جذب کند و حضور بازیگران خوب و کارگردانی می‌تواند در وهله بعدی کمک کننده باشد. سال‌ها پیشنهاد که ساخت نمایش خانگی به من می‌شد، قبول نمی‌کردم، اما بالاخره ساخت سریال «هم گناه» را پذیرفتم. سرمایه گذاری در تولیدات برایم مهم است و در سریال «هم گناه» فیلمیو و نماوا روی این اثر سرمایه گذاری کردند و فکر می‌کنم کاملا منشا آن مشخص است.

حبیب رضایی دیگر بازیگر این سریال درباره عدم معرفی بازیگران جدید در سطح گسترده بیان کرد: جوانی، تجارب کاری، و... دلیل بر بازیگر بودن یک شخص نمی‌شود. به همین علت بین چند هزار نفر یک بازیگر به معنای شش دانگ ظهور می‌کند و اصلا نیاز به لابی گری ندارد و قطعا کیفیت بازی و توانایی خاص و تمرین، حرف اول و آخر را می‌زند.

کد خبر 516784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار