پزشک سپاهان اصفهان اعلام کرد تست کرونای ۲ عضو این تیم مثبت اعلام شد.

سپاهان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان عباس ربیعی پزشک تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار داشت: ما در معاینات اولیه قبل از شروع تمرینات به ۲ عضو تیم مشکوک شدیم که جواب تست PCR  این ۲ نفر هم مثبت شد و آن‌ها هم اکنون در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.  

وی ادامه داد: در معاینات اولیه متوجه شدیم که یکی از بازیکنان حس بویایی ندارد و  عضو کادر فنی هم تب داشت به همین علت این ۲ نفر  از مجموعه تیم جدا شدند  و تمرینات تیم را تعطیل کردیم. به هر حال امروز جمعه یا شنبه از همه اعضای تیم تست دوباره می‌گیریم و اگر تست‌ها منفی بود تمرینات را از سرمی گیریم.

ربیعی درباره اسامی ۲ عضو کرونایی سپاهان گفت: من قصد داشتم اسامی این ۲ نفر را اعلام کنم، اما آن‌ها درخواست کردند که اسامی شان رسانه‌ای نشود. البته اسامی و مدارک آن‌ها را به ناظر پزشکی ستاد مبارزه با ستاد مبارزه با کرونا استان اصفهان و سازمان لیگ برتر ارائه می‌کنیم.  

پزشک سپاهان بیان کرد: یک بحثی که هفته گذشته مطرح شد این بود  بازیکنانی که تست کرونای آن‌ها مثبت شده است تمرینات انفرادی داشتند در صورتی که خلاف این موضوع در تیم ما ثابت شد. ۲ عضو کرونایی تیم ما  تست اولشان مثبت نبود، اما امروز به این ویروس دچار شدند.  

کد خبر 515909

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =