فدراسیون فوتبال ایران مذاکره‌ای با ویلی سانیول برای نشستن روی نیمکت تیم ملی نداشته است.

فدراسيون فوتبال

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این روزها با توجه به شیوع ویروس کرونا در ریکا کرواسی و کنار خانواده اش حضور دارد.

او در هفته‌های اخیر مشغول ارزیابی فیلم بازی‌های قبلی تیم ملی، عملکرد بازیکنان لژیونر و بازی‌های لیگ برتری بوده و قرار است تا پیش از شروع بازی‌های لیگ برتر همراه با وحید هاشمیان و دستیاران خارجی خود یعنی ملادن زگانیر و تونی اوسنیک به کشورمان بازگردد.

با این وجود برخی رسانه‌های فرانسوی در خبری عجیب اعلام کردند ویلی سانیول، سرمربی سابق تیم ملی زیر ۲۱ سال فرانسه که مدتی هم به عنوان سرمربی موقت تیم بایرن مونیخ آلمان فعالیت داشته از فدراسیون فوتبال ایران پیشنهاد همکاری دریافت کرده و نزدیک به نیمکت تیم ملی است.

در سابقه دفاع راست اسبق و ۴۳ باواریایی‌ها (لقب تیم بایرن مونیخ) و تیم‌های موناکو و سنت اتین فرانسه، مدیریت فنی تیم ملی فرانسه، سرمربی موقت تیم ملی زیر ۲۰ سال این کشور، سرمربیگری بوردو و دستیاری کارلو آنچلوتی در تیم بایرن مونیخ دیدن می‌شود.

با این وجود یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال خبر مذاکره با سانیول را رد کرد و گفت: چنین بحثی صحت ندارد چرا که اسکوچیچ به عنوان سرمربی با ما قرارداد دارد و اکنون هم مشغول فراهم کردن شرایط لازم برای بازگشت او به ایران هستیم تا با آغاز رقابت‌های لیگ برتر، این رقابت‌ها را با حضور در ایران زیرنظر بگیرد.

پیش از این هم شایعاتی از سوی رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر پیشنهاد به آندره آ استراماچونی برای نشستن روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی شنیده شد که این موضوع از سوی فدراسیون فوتبال تکذیب شد.

کد خبر 515396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار