سخنگوی اورژانس قم گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه وانت با ۲ دستگاه خودرو سواری در محور قم - سلفچگان ۹ تن مجروح شدند.

تصادف

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مهدی فراهانی افزود: این حادثه در کیلومتر ۳۰ این محور و قبل از ظهر امروز یکشنبه ۴ خرداد به وقوع پیوست.

وی اضافه کرد: به دلیل ترافیک سنگین خودروهای سواری در این محور یک بالگرد اورژانس هوایی قم در کنار ۲ آمبولانس به محل وقوع تصادف اعزام شد.

سخنگوی اورژانس قم بیان کرد: به دلیل شدت جراحت ۴ مصدوم این سانحه به‌ وسیله بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان شهید بهشتی اعزام شد.

فراهانی اظهار کرد: ۵ مصدوم دیگر نیز پس از انجام عملیات امداد و نجات اولیه در محل تصادف به‌ وسیله آمبولانس به مراکز درمانی استان منتقل شدند.

وی گفت: وضعیت عمومی ۹ مصدوم سانحه در مجموع امیدوارکننده است، اما ترافیک در محور قم-سلفچگان بسیار سنگین است.

وضعیت نگران‌کننده تصادفات در قم

فراهانی در ادامه با اشاره به وضعیت نگران‌کننده تصادفات رانندگی در استان، اظهار کرد: از اردیبهشت‌ سال ۹۹ تعداد تصادفات درون‌شهری و برون‌شهری در استان قم روند رو به افزایشی به خود گرفته است.

وی ادامه داد: تعداد تصادفات از اردیبهشت‌ماه در قم افزایشی بوده و به‌ صورت متوسط هر روز شاهد بروز یک تصادف منجر به جراحات شدید و فوت مردم در محورهای مواصلاتی و معابر شهری هستیم.

فراهانی در پایان ابراز کرد: هرچه در اسفندماه سال ۹۸ درصد تصادفات در استان قم کاهش ۷۸ درصدی داشت در طول یک ماه گذشته ورق کاملا برگشته و وضعیت نامطلوبی در بروز تصادفات در قم شاهد هستیم.

کد خبر 514590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار