پیکرهای مطهر چهار نفر از شهدای سانحه دریایی شناور کنارک متعلق به ارتش جمهوری اسلامی پنج‌شنبه اول خرداد از فرودگاه شیراز به سمت حرم مطهر شاهچراغ (ع) تشییع شد.

شهدای کنارک

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سه نفر از این شهدا پنجشنبه اول خرداد ۹۹ در شهرستان‌های خرامه و رستم و یک شهید دیگر دوم خرداد در شهرستان ممسنی تشییع و خاکسپاری می‌شوند.

از ۱۹ شهید سانحه دریایی شناور کنارک، پنج نفر از این شهدا اهل استان فارس بودند که پیکر پاک شهید ناوبان دوم عرشه اسماعیل پورخسرو روز بیست و چهارم اردیبهشت ۹۹ در شهرستان داراب تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

امروز نیز با حضور مردم و مسئولان پیکرهای مطهر شهید ناو استوار دوم مکانیک سعید یاراحمدی اهل خرامه، شهید ناو استوار یکم تفنگدار سید مرتضی خادمی‌ حسینی، شهید مهناوی یکم تفنگدار محمد افشون‌فر و شهید ناو استوار دوم عرشه سیدحامد جعفری که هر سه این شهدا اهل شهرستان ممسنی هستند در شیراز تشییع و برای خاکسپاری به زادگاهشان منتقل شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، روز بیست و یکم اردیبهشت ۹۹ در حین تمرین دریایی توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آب‌های جاسک و چابهار، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد. در این سانحه ۱۹ نفر از دریادلان نیروی دریایی به فیض شهادت نائل آمدند و ۱۵ نفر مجروح شدند.

کد خبر 513952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار