عصر روز شنبه ۲۷ اردیبهشت، گزارش وقوع آتش‌سوزی در یک باب کارگاه کفاشی در کوی بهشتی خیابان عباسی، آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۱۸ شهدای توانیر را به محل حادثه کشاند.  

آتش سوزی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل روابط عمومی سازمان آتش نشانی تبریز، مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این خصوص اظهار کرد: این آتش سوزی در اثر بی‌احتیاطی و قرار گرفتن بنزین بدون سرپوش در مجاورت شعله باز اجاق گاز رخ داده بود.  

سیامک نوروزی افزود: در این آتش‌سوزی میز کار طعمه حریق شده بود که با اطلاع رسانی سریع و به‌موقع به سامانه ۱۲۵، آتش‌نشانان به سرعت در محل حادثه حاضر شده و آتش‌سوزی را اطفا کردند.  

وی بیان کرد: بی‌احتیاطی و سهل انگاری مهم‌ترین عامل بروز حادثه در کارگاه‌های تولیدی است، فعالان در کارگاه‌های تولیدی باید رعایت اصول ایمنی را همیشه سرلوحه کار خود قرار دهند و از انجام هرگونه اعمال حادثه آفرین خودداری کنند.  

مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز گفت: اقدام به‌موقع آتش‌نشانان مانع سرایت حریق به کالاهای موجود در کارگاه شد، در این حادثه، کارگر مرد ۴۰ ساله از ناحیه دست و صورت به صورت سطحی دچار سوختگی شده بود که برای مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.  

کد خبر 512408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار