چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۸:۴۷
۰ نفر

مجید رئوفی: به زودی بازار موسیقی کشور، تکانی خواهد خورد. مطمئن باشید. آن طور که از خبرها برمی‌آید قرار است

آلبوم جدید گروه آریان، اوایل خردادماه به بازار بیاید. با توجه به فضای تبلیغاتی مناسب همخوانی با کریس دی برگ و حضور او در هفته اول خرداد ماه در ایران، زمینه برای انتشار آلبوم جدید آریان پس از چند سال بی خبری کاملا فراهم است. اعضای آریان و محسن رجب پور مدیر این گروه هم خوب می دانند که باید محصول متفاوت و ویژه ای را برای علاقه مندان موسیقی به ارمغان آورند که هم رضایت خاطر هواداران ویژه اش را فراهم آورد و هم اینکه پس از چند سال، به سبک خود، نوآوری های جدیدی را به نمایش بگذارد.

طبیعتا یکی از شگفتی های آلبوم جدید آریان، قطعه مشترک با کریس دی برگ خواهد بود که دوستداران ایرانی این خواننده محبوب ایرلندی، به شدت منتظر شنیدن آن هستند. البته آریانی ها، کلیپی هم با حضور کریس دی برگ ساخته اند که در قالب آلبوم تصویری گروه منتشر خواهد شد. همه شگفتی ها اما به کریس دی برگ محدود نمی شود. محسن رجب پور مدیر این گروه درباره این آلبوم می گوید:" به اعتقاد من، انتشار این آلبوم، یک اتفاق در تاریخ موسیقی پاپ ایران خواهد بود. ماجرای کریس دی برگ را که می دانید. علاوه بر این قطعه، آلبوم جدید آریان که با نام با تو، بی تو منتشر می شود، 14 قطعه دیگر هم در بر دارد که واقعا گزینش شده اند و از میان تعداد بسیار بیشتری از قطعات ضبط شده، انتخاب شده اند. در این آلبوم، چهار قطعه تصویری هم وجود دارد که سه قطعه آن ویدئوکلیپ های آریان است. کلیپ هایی با ایده های بسیار بدیع و جالب که نمونه اش را تاکنون ندیده اید."

آن طور که از صحبت های رجب پور برمی آید، یکی از کلیپ ها با توجه به ایده ای ساخته شده که اعضای گروه در کنسرت موفق شان در تالار وزارت کشور، اجرا کردند. آنها در این کسنرت لباس های خلبان ها و مهمانداران را بر تن کرده بودند و این کلیپ هم در یک هواپیما ساخته شده است که لحظات بسیار مفرح و تصاویر جذابی دارد. از سه کلیپ آلبوم بی تو، با تو سخن گفتیم اما از چهارمی چیزی نگفتیم. بهتر است از زبان خود رجب پور در این باره بشنویم:" قطعه تصویری چهارم آلبوم آریان، یک ویدئوی 45 دقیقه ای است که به اجراهای قدیمی آریان به ویژه به کنسرت های مختلف این گروه در اروپا و امریکا اختصاص دارد. در این ویدئو، اعضای گروه، مروری کلی بر تاریخ آریان دارند و خاطرات خود را همراه با تصاویر ویدیویی کنسرت ها به زبان می‌آورند."

علی پهلوان خواننده، آهنگساز و ترانه سرای گروه درباره این مجموعه جامع و کامل می‌گوید:" می‌خواهیم این مجموعه تا یک سال، با از دستگاه پخش دوستداران آریان خارج نشود."

همشهری امارات

کد خبر 51174

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز