سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری نحوه چگونگی پرداخت شهریه مهدهای‌کودک پس از تعطیلی‌های ناشی از ویروس کرونا را تشریح کرد.  

مهد کودک

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معصومه محمدی، سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص نحوه پرداخت شهریه مهدهای‌کودک‌ پس از تعطیلی و دوران قرنطینه خانگی ناشی از کرونا ویروس اظهارکرد: معمولا شهریه مهدهای‌کودک به صورت ماهانه پرداخت می‌شود اما مهدهایی که به صورت فصلی شهریه را دریافت کرده‌اند موظف هستند طبق دستورالعمل‌هایی که طراحی شده شهریه را به خانواده‌ها عودت دهند.  

سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با شرایط فعلی اگر کودکی حتی یک روز در ماه از خدمات مهدهای‌کودک استفاده کرده‌است والدین‌ ملزم به پرداخت شهریه هستند.  

وی بیان کرد: مهدهای‌کودک اگر شهریه ماه‌های فروردین و اردیبهشت ۹۹ را از طریق چک یا ضمانتی از والدین دریافت کرده‌اند ملزم به عودت آن‌ها به والدین کودک خواهند بود.  

محمدی عنوان کرد: والدین در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در این خصوص می‌توانند آن را با بهزیستی شهرستان‌ها یا با اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری به شماره ۳۲۳۲۳۲۲۲ در میان بگذارند.  

وی افزود: برخی از مهدهای‌کودک استان در این ایام فعالیت خود را در فضای مجازی با هماهنگی و همکاری والدین کودکان ادامه می‌دهند.  

سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۳۴۰ مهدکودک زیر نظر بهزیستی استان فعالیت دارند.  

کد خبر 510844

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha