همشهری آنلاین: رئال مادرید موفق با شکست تیم اوساسونا برای سی‌امین بار قهرمان لالیگا شود.

به گزارش خبگزاری مهر تیم فوتبال رئال مادرید یکشنبه 4 مه (16 اردیبهشت) در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت های لالیگا با نتیجه 2 بر یک مقابل اوساسونا به برتری رسید که این پیروزی متضمن ادامه حضور برند شوستر در این تیم خواهد بود. ابقای این مربی آلمانی در رئال مادرید در حالی روی می دهد که این تیم از سال 2003 تا به حال، 6 مربی به نام های کارلوس کوئیروز، خوزه آنتونیو کاماچو، ماریانو گارسیا رمون، واندرلی لوکزامبورگو، خوزه لوپز کارو و فابیو کاپلو را در اختیار داشته است.

جشن شادمانی
تیم فوتبال رئال مادرید دیشب در حالی که برای کسب عنوان قهرمانی نیاز به پیروزی داشت، در دقیقه 46، فابیو کاناوارو، مدافع ایتالیایی خود را از دست داد. تیم میزبان در فاصله هفت دقیقه مانده به پایان این دیدار موفق شد از برتری خود استفاده کرده و از شاگردان شوستر پیش بیفتد. پونال از روی نقطه پنالتی دروازه رئال مادرید را باز کرد. اما این تمام ماجرا نبود. آرین روبن و هیگواین در دقایق 87 و 89 مقابل اوساسونا گلزنی کردند تا رئال در پامپلونا سی و یکمین جام قهرمانی رقابت‌های لالیگا را بالای سر ببرد.

Real Madrid captain Raul Gonzalez puts a Real Madrid flag to the Cibeles statue while celebrating the Spanish league championship in Madrid

رامون کالدرون پس از کسب عنوان قهرمانی اعلام کرد برند شوستر به حضور خود در رئال مادرید ادامه می دهد. اما او کار مشکلی در این تیم پیش رو خواهد داشت. کسب سومین عنوان قهرمانی پیاپی رقابت‌های لالیگا و دهمین عنوان قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، آن چیزی است که هواداران رئال مادرید از این مربی 48 ساله انتظار دارند.

کد خبر 50899

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار