سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: تاریخ خاتمه کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی حسب مورد به پایان تیر و مرداد سال جاری موکول شد.

سازمان تامین اجتماعی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعه مستمری بگیران به شعب تأمین اجتماعی، تاریخ خاتمه کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی حسب مورد به پایان تیر و مرداد سال جاری موکول شد.

تاریخ خاتمه کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی که دارای تاریخ خاتمه کفالت اردیبهشت و خرداد ۹۹ هستند، به ترتیب تا یکم تیر و یکم مرداد سال جاری معتبر است و تا موعد مقرر مستمری بگیران در این خصوص نیازی به مراجعه به شعبه تأمین اجتماعی ندارند. بر این اساس، هیچ گونه پیامکی برای مراجعه به شعب تأمین اجتماعی برای بررسی وضعیت مستمری بگیران ارسال نمی‌شود.

خدمات مشاهده فیش حقوقی، حکم افزایش سالانه، شماره حساب مستمری بگیران، صدور گواهی حقوق و کسر اقساط معوق از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می‌شود و مستمری بگیران می‌توانند بدون مراجعه به شعب از خدمات این سامانه استفاده کنند.

کد خبر 504105

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha