معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: اعطای تسهیلات ۴۹ هزار میلیارد تومانی برای واحدهای تولیدی زیان‌دیده به دلیل شیوع کرونا در نظر گرفته‌شده است.

تسهیلات

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، حبیب‌الله خجسته پور اظهار داشت: خوشبختانه با تمام تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت و دیگر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف در استان سمنان شاهد شیب نزولی شیوع ویروس کرونا هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بیان کرد: لازم است مردم همچنان در رعایت نکات بهداشتی نهایت دقت و جدیت را داشته باشند و با در خانه ماندن مانع شیوع ویروس کرونا و گرفتار شدن به این ویروس خطرناک شوند.

خجسته‌پور در مورد فعالیت تالارها، رستوران‌ها و سالن‌های مجالس گفت: همچنان فعالیت این مجموعه‌ها ممنوع است؛ چراکه در زمره صنوف پر ریسک هستند و فعالان باید تعطیل باشند.

وی با بیان اینکه در استان سمنان در حوزه مدیریت اپیدمی کرونا عملکردها و اقدامات موفقیت‌آمیز بوده است عنوان کرد: هیچ‌یک از کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی تعطیل نیستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در مورد ارائه تسهیلات کم‌بهره به بنگاه‌های اقتصادی، کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی بیان کرد: حفظ اشتغال یکی از مهم‌ترین شروط اعطای این تسهیلات است و اگر کارخانه‌داری اشتغال کارگران خود را حفظ نکرده باشد، این تسهیلات نیز شامل حال او نمی‌شود.

کد خبر 502973

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سمنان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha