عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد شد بعد از بازگشایی کسب‌وکارها، این صنوف اجازه داشته باشند تا ساعت ۳ بامداد فعالیت کنند تا هم توزیع ترافیک شود و هم کسب‌وکارها رونق پیدا کند.

مجید فراهانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان جلسه علنی امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط کرونا و ورود این بیماری و تأثیرات آن، گفت: بسیاری از کسب‌وکارها نظیر رستوران‌ها، محیط فرهنگی و ورزشی دچار مشکل شدند که به همین دلیلی طرحی در شورا مطرح شد.

وی افزود: پیشنهاد شد تا کسب‌وکارهایی که در این ایام بسته بوده و متضرر شدند به محض آغاز فعالیت‌شان بتوانند تا ساعت ۳ بامداد فعال باشند تا مردم بتوانند خرید کرده و فعالیت‌شان ادامه پیدا کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: این اقدام هم باعث توزیع ترافیک به همه ساعت‌ها می‌شود و از ترافیک‌های طولانی جلوگیری می‌کند و هم باعث افزایش مشتریان و بهبود وضعیت کسب‌وکار بهتر شهروندان می‌شود.

فراهانی افزود: همچنین مقرر شد اگر کسبه عوارض کسب و پیشه خود را در خرداد و اردیبهشت بپردازند، می‌توانند از تخفیف ۱۰ و ۱۵ درصدی بهره‌مند شوند تا همراهی بیشتری با کسب‌وکارها بشود.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد تا افرادی که با شهرداری و بخش‌های مختلف آن قرارداد فعالیت دارند قراردادهای آنها به مدت روزهای کرونایی تمدید شود تا ضرر این ایام تعطیلی کاهش پیدا کند.

کد خبر 502732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

دیدگاه خوانندگان