مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران درباره علت تجمع صبح امروز تعدادی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی در مقابل شهرداری تهران توضیح داد.

تجمع رانندگان اتوبوس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تعدادی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران صبح امروز شنبه ۳۰ فروردین ماه در مقابل شهرداری تهران تجمع کردند که تصاویر این تجمع در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده است.

محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در تشریح علت تجمع صبح امروز تعدادی از رانندگان ناوگان اتوبوسرانی با تأکید بر اینکه احکام بازنشستگی رانندگان در حال صادر شدن است، گفت: به دلیل محدودیت‌های مالی که تمام بخش‌های کشور با آن درگیر هستند، شرکت واحد اتوبوسرانی در حال واریز ۴ درصد حق رانندگان بازنشسته است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با تأکید بر اینکه حق ۴ درصد بسیاری از رانندگان بازنشسته پرداخت شده است، افزود: هنوز ۴ درصد حق تعدادی از رانندگانی که حکم آن‌ها ۲۷ اسفند ماه سال گذشته صادر شده، واریز نشده است که از طرف شهرداری این قول داده شده است که بعد از پرداخت حقوق این ۴ درصد آن‌ها نیز واریز شود.

ترفع ادامه داد: چک حقوق فروردین ماه رانندگانی که ۲۷ اسفند ماه بازنشسته شدند، صادر شده و فردا به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

او در توضیح علت تأخیر در پرداخت حقوق رانندگانی که ۲۷ اسفند ماه بازنشسته شدند، گفت: با توجه به شرایط کرونا، ساعت کار بانک‌ها تغییر کرده و ساعت دریافت و واریز اسناد رمزدار از ساعت ۱۳ به ۱۱ کاهش پیدا کرده است، از همین رو فردا حقوق رانندگان واریز می‌شود.

کد خبر 502337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =