یک رسانه ایتالیایی فاش کرد یوونتوس برنامه خوبی برای جذب کاپیتان ملی پوش تاتنهام هاتسپر آماده کرده است.

روی کین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، با اخباری که رسانه ها گزارش می کنند، هم اکنون این احتمال وجود دارد هری کین بتواند پیراهن بیانکونری را به تن کند.

بعد از آنکه فوروارد ارزشمند هاتسپر در مصاحبه ای عنوان کرد امکان رفتن به تیمی دیگر را دارد، بحث در مورد مقصد بعدی او بالا گرفت.

رسانه ها در روزهای گذشته از منچسترسیتی و رئال مادرید به عنوان تیم های که می توانند وی را در اختیار بگیرند، نام بردند. اما اکنون خبر می رسد یوونتوس نیز توانش را برای خرید وی محک می زند.

طبق اعلام سایت کالچو مرکاتو، یوونتوس برای جذب کین برنامه ریزی کرده است. این رسانه افزود هر چند اوضاع ناشی از بحران کرونا، فشارهای مالی زیادی را بر «بانوی پیر» وارد می کند، اما یووه قادر خواهد بود که کین را از  تاتنهام هاتسپر به خدمت گیرد.

البته برای رسیدن به چنین فورواردی، باید روی پرداخت حداقل ۱۲ میلیون یورو در سال به عنوان دستمزد حساب کند. همینطور برای جلب نظر تاتنهام نیز رقمی حدود ۱۲۰ میلیون یورو پرداخت کند.

هری کین در فصل جاری که اکنون چند هفته ای است به خاطر شیوع کرونا متوقف شده و آینده ای مبهم دارد، موفق شده ۱۷ گل در ۲۵ مسابقه بزند. البته او ۲ پاس گل نیز داده است.

کد خبر 498433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار