رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر به مصرف کنندگان مواد مخدر به دلیل شرایط کرونایی فعلی و تقلب‌های توزیع کنندگان مواد مخدر در تولید این مواد با ناخالصی‌های خطرناک هشدار داد.

سردار محمدمسعود زاهدیان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سردار محمدمسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر امروز دوشنبه ۱۸ فروردین گفت: محدود شدن ترددها و برخوردهای پلیس باعث شده قیمت مواد مخدر در استان های مختلف افزایش یابد. از سوی دیگر، فروشندگان برای فروش مواد مخدر ناخالصی هایی در مواد استفاده می کنند که برای مصرف کنندگان بسیار خطرناک است.

وی ادامه داد: قیمت مواد مخدر از آنجایی در استان های مختلف افزایش یافته که ترددها محدود شده و انتقال مواد مخدر به نقاط مختلف کشور را سخت‌تر کرده است.

زاهدیان در توضیح این مطلب افزود: کشفیات مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد بیشتر شده است چراکه برخورد پلیس و محدودیت در ترددها سبب شده مواد مخدر به دست توزیع کنندگان نرسد.

وی ادامه داد: فروشندگان برای حفظ بازار خود قیمت مواد مخدر را به گونه ای نگه داشته اند که مصرف کنندگان، مواد مخدر مورد نیاز خود را تامین کنند. براین اساس از ناخالصی هایی در تولید مواد مخدر استفاده می کنند که برای سلامت افراد بسیار خطرناک است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن هشدار به مصرف کنندگان مواد مخدر گفت: در شرایط فعلی که فروشندگان مواد مخدر در ساخت مواد مخدر از ناخالصی هایی استفاده می کنند، بهتر است مصرف کنندگان در این شرایط رفتار درست را در پیش بگیرند.

زاهدیان اضافه کرد: بهترین راه این است که مصرف کنندگان مواد مخدر در شرایط فعلی به مراکز درمانی مراجعه کرده و با استفاده از درمان، اعتیاد خود را کنار بگذارند تا سلامتی خود را حفظ کنند.

کد خبر 498337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار