طرح ترافیک سال ۱۳۹۹ از ۱۶ فروردین آغاز می‌شود و بنابر اعلام شورای ترافیک تهران، ساعت محدوده‌های ترافیکی نیز به روند گذشته یعنی از ساعت ۸ تا ۱۷ خواهد بود.

طرح ترافیک

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، یوسف حجت سرپرست معاونت سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران درباره نحوه اجرای طرح ترافیک در ایام نوروز گفت: به تبعیت از سال‌های گذشته، طرح ترافیک در ایام نوروز اجرا نشد. 

او بیان کرد: طرح ترافیک سال ۱۳۹۹ نیز از ۱۶ فروردین آغاز می‌شود. بنابر اعلام شورای ترافیک تهران، ساعت محدوده‌های ترافیکی نیز به روند گذشته یعنی از ۸ صبح الی۱۷ عصر تا اطلاع ثانوی خواهد بود. 

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر این‌که رزرو روزهای تردد در سامانه «تهران من» برای همه شهروندان اعم از ساکنان محدوده طرح یا ساکنان غیر از محدوده طرح الزامی است، افزود: شهروندان قبل از ورود به حلقه اول و دوم ترافیکی باید طرح ترافیک را رزرو کنند و حساب شهروندی‌شان اعتبار کافی داشته باشد. 

کاهش ساعت محدوده ترافیکی از تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ با تصمیم‌گیری شورای ترافیک تهران تا اطلاع ثانوی انجام شده است. 

کد خبر 495985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • شهروند IR ۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
    1 0
    آقایان تصمیم گیر ، شما را بخدا اگر خدایی میشناسید ، این طرح لعنتی را برای ساکنین محدوده طرح تعدیل کنید. ما هم در طرح زندانی هستیم ، هم نمیتوانیم به محدوده دوم وارد شویم و از آ ن ۲۰ روزمان استفاده کنیم. انشالله کرونا به سراغتان بیاید اگه بخواهید همچنان به ما ساکنین طرح اینقدر ظلم کنید و ما را از حق و حقوقی که غیر ساکنین این طرح یک عمر برخوردارن محروم کنید.آمین آمین آمین. دق دادید ما ساکنین طرح رو خدا دقتان دهد.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار