بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا درخواست این باشگاه برای کاهش حقوقشان را رد کردند.

بارسلونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از «ESPN»، برخلاف اخباری که پیش از این منتشر شده بود، هیچ توافقی بین بازیکنان بارسلونا و باشگاه برای کاهش حقوقشان صورت نگرفته است. پس از این که لالیگای اسپانیا به دلیل شیوع کرونا تعطیل و ضرر زیادی متوجه بسیاری از باشگاه‌ها حتی باشگاه‌های متمولی مثل بارسلونا و رئال‌مادرید شد، خبر کاهش حقوق بسیاری از بازیکنان منتشر شد.

در این میان ستاره‌های بارسلونا یعنی لیونل مسی، سرخیو بوسکتس، جرارد پیکه و سرژی روبرتو برای کاهش حقوق خودشان و دیگر بازیکنان با مدیران باشگاه پای میز مذاکره نشسته‌اند. بازیکن‌های بارسا ابتدا مشکلی با کاهش حقوقشان نداشته‌اند، اما شروطی که گذاشته شده باعث شد این اتفاق منتفی شود. با توجه به این که حقوق بازیکنان بارسلونا بالاست، مبلغ قابل توجهی از حقوقشان کم خواهد شد و آنها هنوز با این مسئله موافقت نکرده‌اند.

بازیکنان تیم اول مردان باشگاه روی هم‌رفته در سال چیزی نزدیک به 500 میلیون یورو دستمزد می‌گیرند. بارسلونا که باشگاهی سهامی بوده و فاقد سرمایه‌گذاران خارجی است، از این نگران است که ویروس کرونا ضربات مهلکی بر ساختار مالی‌اش وارد کند. آبی‌اناری‌ها تا اینجا از درآمدهای روزهای مسابقات و همچنین درآمد ناشی از موزه باشگاه که هر هفته هزاران بازدیدکننده دارد، محروم شده است.

کد خبر 495656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =