رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی گفت: به رغم تاکیدات فروان مبنی بر عدم انجام سفر و کاهش ترددها برای قطع شدن زنجیره انتقال کرونا، میزان تردد در جاده‌های استان طی ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

تردد جاده ای

به گزارش همشهری‌آنلان به نقل از ایرنا، سرهنگ‌هادی امیدوار، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان خراسان‌رضوی پنج‌شنبه ۷ فروردین در گفت و گو با خبرنگاران افزود: میزان خودروهای ورودی به استان طی ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل از آن ۱۰ درصد افزایش و میزان خودروهای ورودی به مشهد نیز نسبت به روز قبل از آن ۲۰ درصد افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: میزان ورود خودرو به استان خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال ۶۵ درصد کاهش و میزان ورود خودرو به مشهد نیز ۳۵ درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی گفت: در حال حاضر ترافیک در جاده‌های این استان سبک و روان است.

امیدوار افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته دو فقره تصادف جرحی با دو مجروح در جاده‌های استان خراسان رضوی رخ داده‌است.

افزایش تردد جاده ای در خراسان رضوی در حالی است که با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا تمامی خدمات سفر در این استان و به ویژه در شهر مشهد به حالت تعلیق درآمده است و درهای حرم مطهر امام رضا (ع) نیز به عنوان اصلی‌ترین جاذبه گردشگری این استان و شهر مشهد بسته شده است و امکان زیارت امام رضا (ع) از داخل صحنهای حرم مطهر رضوی امکان پذیر نیست و مسئولان استانی و شهرستانی بارها از مردم خواسته‌اند که به خراسان رضوی و مشهد سفر نکنند.

کد خبر 495594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =