معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران طی بخشنامه ای نحوه حضور کارکنان شهرداری تهران در نیمه نخست فروردین ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

شهرداري تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، این دستورالعمل که در راستای حفظ و صیانت از سلامت پرسنل و کاهش ترددهای شهری، ابلاغ شده است.

بر این اساس، تمامی کارکنان شهرداری تهران در روزهای کاری شامل روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۵ و ۶ فروردین ۹۹ و شنبه لغایت دوشنبه ۹ الی ۱۱ فروردین ۹۹ می توانند با تایید بالاترین مقام مسئول و در راستای اجرای پویش «در خانه بمانیم» به انجام خدمات از راه دور اقدام نمایند.

واحدهایی که در کارگروه های ستاد بحران با سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همکاری مستمر دارند در این ایام با نظر ستاد مدیریت بحران شهرداری تهران به صورت آماده باش هستند.

در واحدهای اجرایی و نظارتی حوزه معاونت های شهرداری تهران و نیروهایی که به صورت شیفتی، نگهبانی و در بخش های خدماتی انجام وظیفه می کنند نیز نحوه حضور کارکنان بر حسب نیاز و با نظر معاونت ذیربط و بالاترین مقام مسئول هر واحد سازمانی خواهد بود و باید به گونه ای که هماهنگ و برنامه ریزی شود که ضمن اطلاع رسانی قبلی و مناسب به ارباب رجوع، از بروز هر گونه وقفه در انجام وظایف و ایجاد اختلال در ارائه خدمت به شهروندان جلوگیری شود.

این دستورالعمل توسط اداره کل منابع انسانی شهرداری تهران تهیه و پیشنهاد شده و از سوی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران به تمامی واحدهای ذیربط ابلاغ شده است.

کد خبر 494956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =