شهردار میناب گفت: پس از بارندگی و باز شدن دریچه سد استقلال تعدادی گراز وارد شهر میناب شدندکه با کمک نیروهای آتش‌نشانی و حیط‌زیست به خارج  از شهر رانده شدند.

گراز

ه گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا،  سجاد سلطانی ظهر دوشنبه چهارم فروردین ماه در جمع خبرنگاران، در خصوص ورود گرازها به شهر میناب در استان هرمزگان و مصدومیت یک شهروند مینابی، افزود: پس از بارندگی و باز شدن دریچه سد استقلال تعدادی گراز وارد شهر میناب شدند.

وی بیان کرد: با حضور به موقع ماموران آتش‌نشانی و محیط زیست گرازها از ورودی شهر و محله خلفی میناب به خارج  از شهر رانده شدند.

شهردار میناب در پایان خاطرنشان کرد: برخی نقاط بستر رودخانه میناب محل زیست گرازهاست و گاها پس از سیل به شهر وارد می شوند.

همچنین رئیس محیط زیست میناب گفت: این حمله در بوستان آنامیس شهر میناب رخ داد و بدنبال آن مرد میانسالی از ناحیه پا زخمی شد که با حضور تیم اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

داریوش صمصام‌پور با بیان این‌که حال عمومی این فرد مناسب گزارش شده است و گراز نیز فرار کرد و از شهر خارج شد، خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که زیستگاه این گرازها پایین دست سد استقلال میناب است و هم اکنون نیز سد پر و سرریز شده احتمال ورود این گرازها به شهر وجود دارد.

کد خبر 494916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =