رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با اشاره به تلاش این مجموعه برای تامین نیازهای مردم گفت: همه انبارهای کالاهای اساسی این استان به صورت روزانه رصد می‌شوند.

کالای اساسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، حبیب امین‌زاده دوشنبه ۲۶ اسفند در بازدید از تعدادی از انبارهای کالاهای اساسی تبریز، افزود: آذربایجان شرقی مشکلی در عرضه هیچ گروه کالایی ندارد و اجناس مورد نیاز شهروندان به اندازه کافی ذخیره سازی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه رفع نیازهای اساسی و تامین مایحتاج شهروندان در این روزها با حساسیت بیشتری توسط سازمان صنعت و معدن استان در حال پیگیری است، اظهار داشت: موجودی محل های ذخیره سازی در مراکز عمده فروشی با هدف خدمات رسیانی بینه به آحاد مردم به صورت روزانه در حال رصد است.

امین‌زاده از مردم آذربایجان شرقی درخواست کرد ضمن رعایت موازین و توصیه های بهداشتی مورد تاکید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خریدهای خود را مدیریت کرده و کمتر در مراکز خرید و محیط های عمومی حاضر شوند.

وی اضافه کرد: همزمان با رصد و کنترل موجودی انبارهای استان، نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی خرده فروشی نیز در حال انجام است.

امین‌زاده یادآوری کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه گران فروشی و به ویژه کم فروشی و عدم عرضه از سوی برخی واحدهای صنفی، موضوع را به سامانه تلفنی ۱۲۴ اطلاع دهند تا در سریع ترین زمان ممکن پیگیری و نتیجه آن به اطلاع شهروندان رسانده شود.

به گفته وی، حدود ۴۰۰ واحد صنفی عمده فروشی کالاهای اساسی در خیابان دارایی تبریز فعالیت دارند که اقلام مورد نیاز شهروندان را تامین و توزیع می کنند.

کد خبر 493174

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha