رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده گفت: هم اکنون ۸۰ تا ۹۰ درصد از انواع موادشوینده پاک‌کننده در بازار موجود است.

مواد شوینده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا رضایی‌قهرودی، رئیس اتحادیه عمده‌فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده، درباره وضعیت موادشوینده در بازار اظهار کرد: هم اکنون ۸۰ تا ۹۰ درصد از محصولات موادشوینده و پاک‌کننده در بازار موجود است و ممکن است در برخی موارد، محصولاتی مانند ژل و مواد ضدعفونی کم باشد.

رئیس اتحادیه عمده‌فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده با اشاره به اینکه هم‌اکنون اجناس شوینده به وفور در کشور موجود است، گفت: در حال حاضر انبارها پر از جنس است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

قهرودی در ادامه افزود: متأسفانه مردم برای تهیه کالای شوینده به فروشگاه‌ها هجوم بردند که به دنبال آن ۱ یا ۲ روز عرضه اقلامی محدود شد اما همزمان با تأمین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه‌ها توسط وزارت صمت، مشکل محدودیت عرضه مواد شوینده رفع شد.

رئیس اتحادیه عمده‌فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده در ادامه گفت: با توجه به درخواست مردم برای کالاهای مختلف از جمله مواد غذایی و مواد شوینده، عرضه محصولات زمان‌بر است اما بی‌شک محدودیت و کمبودی وجود ندارد.

قهروری در ادامه از مردم درخواست کرد تا به اندازه مصرف خود، کالا خریداری کنند تا تعادل در بازار بر هم نخورد تا مشکلی برای تأمین مواد اولیه و عرضه آن در بازار به وجود نیاید.

گفتنی است؛ با توجه با شیوع ویروس کرونا هجوم افراد برای تهیه مواد غذایی و شوینده زیاد شد که امید است با تدابیر اندیشیده شده این مهم مرتفع شود.

کد خبر 493057

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha