مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
۰ نفر

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان از فراهم شدن شرایط برای فروش میوه شب عید با قیمت تنظیم بازار در کرمان خبر داد.

خرید اینترنتی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا،  "سینا خسروی" گفت: توزیع سیب درختی و پرتقال طرح تنظیم بازار در شهر کرمان همزمان با کل استان از امروز، ۲۷ اسفند در بیش از ۲۰ غرفه آغاز و در کنار آن توزیع اینترنتی هم برنامه‌ریزی شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: قیمت فروش سبدی هر کیلوگرم سیب درختی برای مصرف کننده ۶۰۰۰ تومان و قیمت سبدی هر کیلوگرم پرتقال برای مصرف کننده ۶۵۰۰ تومان است که در صورت تقاضا برای خرید خرد، به ازای هر کیلوگرم ۳۰۰ تومان به قیمت‌های اعلامی اضافه خواهد شد.

خسروی افزود: از همشهریان تقاضا داریم با شیوع کرونا به جای حضور در سطح شهر و تجمع جلوی غرفه‌های میوه در خانه بمانند و میوه خود را اینترنتی خریداری کنند. برای خرید اینترنتی میوه فقط کافی است به سایت (کالا به خانه) kalabekhane.ir مراجعه یا از کد دستوری #۵۰۶۰۷۰۸۰*۱*۶۶۵۵* استفاده کنند.

پیش از این نیز سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال کرمان از فراهم شدن خرید تلفنی اقلام تنظیم بازار از جمله شکر، روغن، گوشت و مرغ منجمد و برنج به صورت تلفنی در کرمان خبر داده بود.

کد خبر 492776

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار کرمان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha