رئیس کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مبارزه با کرونا استان سمنان بر اجباری شدن سوخت‌گیری در جایگاه‌های سوخت استان توسط اپراتور خبر داد و گفت:مردم برای سوخت‌گیری از خودرو خود خارج نشوند.

سوخت‌گیری در جایگاه‌های سوخت استان سمنان توسط اپراتور اجباری شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، «قاسم شریفی» ضمن اشاره به مقررات وضع‌شده در حوزه مقابله با کرونا برای جایگاه‌های سوخت و سی. ان. جی در استان سمنان بیان کرد: نبود مایع ضدعفونی کننده و دستکش یک بار مصرف در جایگاه‌های سوخت یکی از مسائلی است که ستاد مبارزه با کرونا به شدت با آن برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه شامگاه گذشته یک مورد تذکر برای عدم استفاده از مایع ضدعفونی‌کننده در یک پایگاه سوخت در سمنان داده شد افزود: به دلیل حفظ سلامت مردم به طور جدی اجرای مقررات را دنبال می‌کنیم.

ضرورت همکاری با مصوبات

رئیس کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مبارزه با کرونا با بیان اینکه دیگر الزام جایگاه‌های سوخت، ارائه سوخت مورد نظر مردم توسط اپراتور است گفت: مردم برای سوخت‌گیری از خودرو خود خارج نشوند و مسئولان جایگاه ملزم هستند به مردم دستکش ارائه کنند.

شریفی این مقررات را جزو مصوبات شورای تأمین استان سمنان دانست و تصریح کرد: در صورت تکرار تخلف، جایگاه‌ها با هماهنگی مراجع مرتبط پلمب خواهند شد.

وی افزود: ضدعفونی کردن نازل‌ها پس از هر سوخت‌گیری از دیگر اقداماتی است که جایگاه‌های سوخت باید در استان به آن پایبند باشند و این مقررات نه برای سخت‌گیری، بلکه برای حفظ سلامت خود کارگران جایگاه‌ها و مردم صورت می‌گیرد. در نتیجه انتظار می‌رود همکاری خوبی برای اجرای این مصوبات شود.

کد خبر 490517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار