استاندار همدان گفت: به منظور حفظ سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا در ایام نوروز از پذیرش مسافر و گردشگر در استان همدان معذوریم.

سیدسعید شاهرخی

به‌گزارش همشهری آنلاین به نقل از  ایلنا، سیدسعید شاهرخی در چهارمین ستاد استانی پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس در همدان با تاکید بر اینکه باید از سفر به استان همدان خودداری شود، گفت: به منظور حفظ سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا، در ایام نوروز از پذیرش مسافر و گردشگر در استان همدان معذوریم.

شاهرخی با تاکید بر اینکه هیچگونه اسکانی در استان همدان نداریم، گفت: مهمانسراهای ادارات، مدارس و ستاد اسکان استان و خانه مسافرها از پذیرش مسافر ممنوع هستند.

وی با بیان اینکه کاهش ساعت کار ادارات استان همدان تا ۲۲ اسفند تمدید می‌شود، گفت: مدارس و دانشگاه‌های سراسر استان همدان تا پایان سال تعطیل هستند.

استاندار همدان با بیان اینکه مهمانسرای هیچ دستگاه دولتی به هیچ عنوان نباید فعال باشد، گفت: هیچ یک از ستادهای اسکان دولتی ازجمله آموزش و پرورش، تربیت بدنی و شهرداری نباید فعال شوند.

شاهرخی با بیان اینکه موزه‌های استان همدان و آرامگاه بوعلی سینا تعطیل هستند و تمامی تصمیمات به خاطر سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا در استان همدان گرفته شده است، گفت: مردم، جمعه آخر سال به باغ بهشت نروند.

وی با بیان اینکه کادر اداری آموزشگاه‌ها به ترتیبی که وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کرده و همچنین آئین‌نامه آموزش و پرورش استان باید طبق برنامه ابلاغی حضور داشته باشند، گفت: هرگونه خروج از محل مأموریت، تحت هر عنوانی اعم از مأموریت اداری یا مرخصی معاونان استاندار، فرمانداران، بخشداران، شهرداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و مدیران کل ستادی استانداری همدان ممنوع است.

استاندار همدان افزود: مسئول تهیه، توزیع و نظارت بر اقلام مورد نیاز بهداشتی در استان سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

کد خبر 489809

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار