امیر قلعه نویی از شاگردانش خواسته دیگر در مورد بازی با پرسپولیس و هم چنین رایی که در خصوص این بازی صادر شده مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته باشند و در فضای مجازی هم در این باره صحبتی نداشته باشند.

امیر قلعه نویی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه، صحبت پیرامون این موضوع به واسطه چالش هایی که به وجود آورد موجب شد تیم سپاهان تمرکز خود را از دست دهد و در بازی با ذوب آهن دو امتیاز حساس از دست دهد. به همین خاطر برای اینکه در بازی های آتی این چالش تکرار نشود سرمربی سپاهان از شاگردانش خواسته دیگر در مورد این بازی صحبتی نکنند و نگاهشان به بازی های پیش رو باشد.

دیدار سپاهان – پرسپولیس با رای کمیته انضباطی ۳-۰ به سود پرسپولیس اعلام شد. البته باشگاه سپاهان در تدارک ارایه دفاعیات جدید به کمیته استیناف و تغییر رای این بازی از سوی این کمیته است. قرار است پرونده این بازی پیش از فرا رسیدن سال جدید از سوی کمیته استیناف تعیین و تکلیف شود.

امیر قلعه نویی در تازه ترین صحبت هایی که پیرامون این بازی داشته، گفته:« درباره اتفاقات بازی مقابل پرسپولیس باید واقعیت‌ها را می‌گفتیم و این کار را هم کردیم. باشگاه رای صادر شده در این بازی را پیگیری می‌کند. به بازیکنان هم اعلام کردم در این خصوص حرفی نزنند. ما باید به آینده فکر و دعا کنیم هرچه زودتر ویروس کرونا ریشه‌کن شود. »

کد خبر 488529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

دیدگاه خوانندگان