مراحل ساخت سومین مرکز محله در منطقه 15 واقع در بافت فرسوده محله اتابک به پیشرفت 97 درصدی رسید.

پاتوق محله درخشان منطقه 15

همشهری آنلاین- سارا جعفرزاده: ساخت پروژه مرکز محله یا همان پاتوق محله اتابک از مرداد ماه سال جاری با هدف افزایش سرانه‌های فرهنگی و ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان آغاز شده است. این پروژه را سازمان نوسازی شهر تهران برای بهره گیری از ظرفیت های این محله در بافت فرسوده در دستور کار قرار داده است.
 «مهدی صفدری» معاون معماری و شهرسازی شهردار منطقه 15 در این باره می‌گوید: «پاتوق محله درخشان به صورت چند منظوره به شهروندان خدمات خواهد داد. این پاتوق در زمینی به مساحت 400 متر مربع ساخته شده و دارای یک ساختمان به مساحت 120 متر مربع به منظور ارائه خدمات سلامت و بهداشت است و در 280 متر مربع از این فضا هم محوطه سازی و فضای سبز شامل نصب مبلمان شهری و آبنما انجام شده است.»
صفدری ادامه می‌دهد: «برای اجرای طرح پاتوق درخشان یک پلاک ثبتی تملک شده است در حال حاضر این مرکز در مرحله اتصال انشعاب برق و گاز است و به زودی به بهره برداری می‌رسد.» او می‌افزاید: «اخیرا دو پاتوق محله  شیرین دخت و شهید احمدوند در محله اتابک به بهره برداری رسید که با توجه به استقبال اهالی و نیاز محله، پاتوق درخشان به عنوان سومین پاتوق در بافت فرسوده اتابک به زودی به بهره برداری می‌رسد.»

کد خبر 487727

پر بیننده‌ترین اخبار دروازه طهرون

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی