شبکه‌های مختلف تلویزیون، در روزهایی که به دلیل شیوع کرونا بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند در خانه بمانند، بر پخش برنامه‌های طنز و فیلم‌های سینمایی افزوده است.

ریموت‌ - كنترل - تلويزيون

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرآنلاین، به دنبال شیوع کرونا در کشور و تعطیلی بسیاری از مدارس و دانشگاه‌ها، شبکه‌های مختلف تلویزیون، برای سرگرمی و شاد کردن مردمی که بیشتر زمان خود را در خانه سپری می‌کنند، از دوشنبه تا چهارشنبه این هفته (۵ تا ۸ اسفند)، چندین فیلم و سریال تلویزیونی را به صورت فوق‌العاده روی آنتن می‌برند.

فیلم تلویزیونی «مسابقه ازدواج» به کارگردانی سهیل موفق و «آخرین سرقت» به کارگردانی مهدی ودادی، سه‌شنبه و چهارشنبه (۶ و ۷ اسفند) ساعت ۹:۴۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «دو نفر و نصفی» به کارگردانی یدالله صمدی، سه‌شنبه (۶ اسفند) ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «پسر چکش زن» به کارگردانی تای جان آن، سه‌شنبه (۶ اسفند) ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی «به روح پدرم» و «دیگه چه خبر» سه‌شنبه و چهارشنبه (۶ و ۷ اسفند) ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهند شد.

فیلم سینمایی «گربه چکمه‌پوش»، دوشنبه (۵ اسفند) ساعت ۱۹، انیمیشن سینمایی «عصر یخبندان ۱» سه‌شنبه (۶ اسفند) ساعت ۱۴ و «بوبو قهرمان کوچک» سه‌شنبه (۶ اسفند) ساعت ۱۹ از شبکه کودک پخش خواهند شد.

فیلم‌های سینمایی «ریچارد لک لک» و «رودلف گربه سیاه» چهارشنبه (۷ اسفند)، ساعت ۱۴ و ۱۹ نیز از شبکـه کودک پخش خواهند شد.

فیلم‌های سینمایی «آن سوی پرچین» و «لوراکس»، دوشنبه و سه‌شنبه (۵ و ۶ اسفند) ساعت ۱۷ از شبکه امید پخش خواهند شد.

چهارشنبه ۷ اسفند، «روشنایی حقیقی» ساعت ۱۷:۴۵ و «اقبال کودک» ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه امید خواهند رفت.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ضربه مغزی»، «پدر خوانده ۳»، «دنیای کامل» و «مظنونین همیشگی»، دوشنبه (۵ اسفند) ساعت ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌روند.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «دو ماجرا برای یک ازدواج»، «زودیاک چینی»، «مظنونین همیشگی»، «کمپانی ۱»، «رقصنده با گرگ» و «ضد گلوله»، سه‌شنبه (۶ اسفند) ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ساعت یک نیمه شب»، «ما یک باغ وحش خریدیم»، «ضد گلوله»، «کمپانی ۲»، «تسخیر ناپذیران» و «برادران باد»، چهارشنبه (۷ اسفند) ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

شبکه سه هم به همین دلیل، تکرار سریال طنز «مرد هزار چهره» به کارگردانی و بازی مهران مدیری را در کنداکتور خود قرار داده است. این سریال هر روز ساعت ۱۴ از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

علاوه بر پخش این سریال، از شبنه تا پنجشنبه هر هفته، ساعت ۱۵، فیلم‌های طنز سینمای ایران از شبکه سه پخش خواهند شد.

کد خبر 486671

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha