نشست هماهنگی پیش از بازی سپاهان و پرسپولیس برگزار و اعلام شد این دیدار باید مثل سایر دیدارهای هفته بیستم بدون تماشاگر برگزار شود.

پرسپوليس سپاهان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی پیش از بازی سپاهان و پرسپولیس به ریاست جلال مرادی ناظر بازی برگزار شد. در این نشست افشین پیروانی، علیرضا اشرف و محمد فارسیان به نمایندگی از پرسپولیس حضور داشتند.

در این نشست اعلام شد سپاهان با لباس زرد و شورت ورزشی مشکی و دروازه‌بانش با لباس یکدست طوسی و پرسپولیس نیز با پیراهن یکدست قرمز و دروازه‌بان تیم هم با پیراهن سبز به میدان می‌روند.

در اواسط نشست سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با سرهنگ نصیری مسئول یگان ویژه تماس گرفت و اعلام کرد طبق توافق وزارت بهداشت و وزارت ورزش تمام بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر باید بدون تماشاگر برگزار شود. با این وجود باشگاه سپاهان نسبت به این تصمیم  اعتراض داشت و خواهان برگزاری بازی با حضور تماشاگران بود.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در حین برگزاری جلسه هماهنگی بر لزوم‌برگزاری بازی بدون تماشاگر تاکید کرد، اما باشگاه سپاهان بار دیگر مخالفت خود را اعلام داشت و به این تصمیم  اعتراض کرد.

در اطلاعیه دوم ستاد مقابله با گسترش کرونا ویروس در ورزش که امروز صادر شد نیز تاکید شده است:

تمام مسابقات ورزشی کشوری و لیگ‌های دسته اول و دوم از روز دوشنبه تا اطلاع ثانوی لغو شد و در ادامه دقایقی قبل نیز اعلام شد تمامی مسابقات این رده‌ها تا ده روز دیگر و از جمله سه بازی فردای لیگ برتر بایستی بدون تماشاگر  برگزار شود.

کد خبر 486048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =