حمید رسایی که هیچ‌یک از نیروهای اصولگرا نامش را در لیست‌های خود نگذاشتند به دنبال انتشار لیست واحد اصولگرایان در نامه‌ای سرگشاده به آن‌ها حمله کرد.

حمید رسایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دنبای اقتصاد، پس از رسیدن اصولگرایان به وحدت و ارائه یک لیست واحد برای انتخابات مجلس یازدهم، حمید رسایی نامه‌ایی تند خطاب به قالیباف، آقاتهرانی و محصولی نوشت. حمید رسایی که هیچ یک از نیروهای اصولگرا نامش را در لیست‌های خود نگذاشتند بدنبال لیست اواحد اصولگرایان در نامه ای سرگشاده به آنها حمله کرد. در بخش‌هایی از این نامه که خطاب به حداد عادل، قالیباف، آقاتهرانی و محصولی نوشته شده آمده است:

«حالا که بعد از پنج روز توزیع اقلام تبلیغی، یک شب مانده به برگزاری انتخابات با یکدیگر وحدت کردید، لطفا به این سؤالات پاسخ دهید:

۱. اساسا چرا حدود دو تا سه هفته به صورت هم پنجه کشیدید؟ چرا با یکدیگر تنش جدی داشتید و مردم را آشفته خاطر کردید؟ به عبارت دیگر چرا جدا شده بودید و چرا الان وحدت کردید؟

۲. سوابق، کارنامه و ویژگی افرادی که به عنوان اصلح به مردم معرفی کرده‌اید، چیست؟ این افراد در بزنگاه‌های سیاسی و التهابات این چند سال که هر کدام به تنهایی شاخصی است برای اندازه‌گیری تعهد انقلابی یک رجل سیاسی، چه کارنامه‌ای دارند؟

۳. داماد یکی از اعضای ائتلاف در لیست نهایی شماست، سابقه اجرایی و سیاسی و فرهنگی وی چیست؟ آقای اکبری تالار پشتی که دو دوره نماینده مجلس بوده، اما برای فعال‌ترین رجال سیاسی کشور گمنام است، بر اساس چه ملاکی در لیست است؟ این افراد چطور به یکباره جای چهره‌های مقبول در بدنه رای‌ساز جامعه را می‌گیرند؟ فکر نمی‌کنید که افکار عمومی منتظر است تا ائتلاف حامیان مالی خود را معرفی کند؟

۴. به مردم توضیح دهید چرا برخی کاندیداهای مطرح با سابقه روشن و قابل افتخار که از تمام ویژگی‌های مد نظر رهبری را برخوردارند، در لیست پایداری و ائتلاف و حالا در لیست مشترک شما نیستند، اما داماد این فرد و لابی مالی آن فرد در لیست قرار دارند؟ مگر رهبر انقلاب معرفی کنندگان لیست را از باندبازی و رفیق بازی منع نکردند؟

۵. افراد حاضر در لیست پیشنهادی شما به مردم، چه نسبت و کارنامه‌ای با این ویژگی‌های مد نظر رهبری دارند؟ چقدر جریان استکبار جهانی و نفاق داخلی، مدیران لیبرال و غرب‌زده اعتدال و اصلاحات از شنیدن نام آن‌ها واهمه دارند؟

اگر به این سؤالات پاسخ دهید بسیاری از ابهامات مردم برطرف و دلیل انتشار این لیست، مشخص خواهد شد.»

کد خبر 485260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
  6 0
  خدا آخر وعاقبت همه را به خیر کنه
 • IR ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
  6 3
  موافقم
 • رز1359 IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
  3 10
  این لیست وحدت اصولگرایان مثل لیست 4سال قبلشان شرکت سهامی است . رسایی راست می گوید.به نظرم مردم باید خودشان تحقیق کنند و رای بدهند و به این لیست ها هیچ اعتمادی نکنند.
 • حامد IR ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
  8 3
  فکر کردی الان بااین حرفها کار خوبی میکنی حالا اگه خودت داخل لیست بودی مشکلی نبود اتفاقا اینجا انقلابی بودن معنی پیدا میکنه
 • IR ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
  7 2
  آقاحوصله داشته باشيدهمانطوركه مردم دارندبراي خدمت ميدان بازاست.
 • IR ۰۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
  2 5
  بیخیال هیچکدوم رای نمیارن ولی شما هم چون خودت تو لیست راه ندادن داری اینطور میگی
 • یک هموطن IR ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
  0 4
  اقای رسایی تو رو خدا برو دیگه دست از سر ما بردار