فرماندار ماهشهر در خصوص بیهوش شدن کارگر چینی خدمه یک کشتی تجاری پس از پهلو گرفتن کشتی در بندر امام(ره) توضیحاتی ارائه داد.

بندر امام

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محسن بیرانوند فرماندار ماهشهر در استان خوزستان در خصوص بیهوش شدن کارگر چینی یک کشتی تجاری که در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفته است، اظهار کرد: روز گذشته ۱۳ بهمن‌ماه فشارخون یکی از خدمه این کشتی تجاری افت کرد و بیهوش شد. پس از اطلاع‌رسانی این موضوع به مرکز بهداشت و درمان ماهشهر، اکیپ بهداشتی به منظور بررسی وضعیت این کارگر چینی از نظر ابتلا به کروناویروس، در کشتی حضور یافتند.

وی افزود: پس از معاینه و اطمینان از عدم ابتلای این کارگر چینی به کرونا، وی سریعا به مراکز درمانی ماهشهر انتقال یافت.

بیرانوند گفت: پس از انجام اقدامات درمانی، این کارگر چینی پس از مرخص شدن از مرکز درمانی مجددا به کشتی بازگردانده شد اما وی دوباره به دلیل آمپول‌هایی که تزریق شده بود، دچار سرگیجه شد. با وجود این، وی اکنون مشکل خاصی ندارد.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌های انجام شده، این کارگر چینی مبتلا به کرونا نبوده و نگرانی در خصوص مشکوک بودن ابتلای وی به این ویروس وجود ندارد.

فرماندار ماهشهر بیان کرد: قبل از پهلو گرفتن کشتی‌ها در بندر، اکیپ‌های بهداشت و درمان خدمه آنها را بررسی می‌کنند و پس از اطمینان از عدم ابتلا به کروناویروس، اجازه پهلو گرفتن به کشتی‌ها داده می‌شود.

کد خبر 482213

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha