جواد نکونام پس از شکست از سپاهان به امیر قلعه‌نویی حمله کرد که اظهارات او با واکنش قلعه نویی همراه شد.

جواد نکونام

به گزارش همشهری آنلاین، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر سپاهان درباره صحبت‌های روز گذشته قلعه‌نویی مبنی بر "بازی کردن فولاد با سیستمی شبیه سیستم تیم‌های کی‌روش" اظهار کرد:‌ دو جنبه وجود دارد. فکر کنم منظور کی‌روش استنلی بوده است. فدراسیون باید بگوید که نمی‌تواند به او پاسپورت بدهد که به تیم ملی بیاید. همچنین بدانند که دیگر بکش بکش وجود ندارد. اگر من با کارلوس کی‌روش مقایسه شده باشم باعث افتخارم است. از وقتی کی‌روش رفت می‌بینید که فوتبال ما چه شرایطی دارد. باعث افتخار من است که اگر بتوانم با ایشان مقایسه شوم. بهتر از این است که با افراد دیگر مقایسه شوم و آشپز به کنار زمین بیاید و فوتبال بازی کند. امیدوارم فوتبال ما به ۵۰ سال قبل برنگردد. باشگاه بزرگ سپاهان و مردم خوب اصفهان باید بدانند مربی حق ندارد درباره مربی حریف صحبت کند. تیم من هر جوری دلم بخواهد بازی می‌کند. تیم حریف زیر توپ می‌زند و توپ ۲۴ ساعته روی هواست مگر کسی حرفی می‌زند؟

او ادامه داد: ما با این قضیه مشکلی نداریم. به هر حال یک تاکتیک است ولی اینکه درباره کسی صحبت شود اصلا درست نیست. محرم نویدکیای عزیز که از دوستان خوب من است آدم بزرگ است و مربی بزرگی می‌شود. او آدم باهوشی است قطعا می‌داند چه کار کند.

نکونام در پاسخ به این پرسش که اگر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شود آیا با روش فعلی سپاهان بازی می‌کند هم توضیح داد: من نمی‌دانم. اجازه دهید اول تکلیف تیم ملی مشخص شود. فوتبال ما ۵۰ سال به عقب برگشته است. حداقل سعی کنیم برای کی‌روش استنلی پاسپورت بگیرند تا کمک کند. هر کسی حرف می‌زند باید جوابش را هم بشنود. من کسی هستم که در این جامعه زندگی می‌کنم و خیلی زحمت کشیدم. نمی‌شود که کسی حرفی بزند و من جواب ندهم.

  • قلعه‌نویی در واکنش به صحبت‌های نکونام: آشپز کیست؟ من کارتون نمی‌بینم

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان نیز در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش برابر فولاد درباره صحبت‌های نکونام گفت:‌ این نظر نکونام است.

قلعه‌نویی همچنین درباره بخش دیگری از حرف‌های نکونام که گفت "باعث افتخار من است که اگر بتوانم با کی‌روش مقایسه شوم. بهتر از این است که با افراد دیگر مقایسه شوم و آشپز به کنار زمین بیاید و فوتبال بازی کند" هم بیان کرد: آشپر کیست؟ نمی‌دانم، من کارتون نمی‌بینم. چرا از خودشان نپرسیدید؟ ما فعلا باید به خاطر این برد خوشحالی کنیم و فیلم بازی را ببینیم تا متوجه نقاط ضعف و قوت‌مان شویم.

کد خبر 481475

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین خبر امروز

پر بیننده‌ترین اخبار سرویس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی