دو نفر از کسانی که در حادثه هواپیمای شرکت کاسپین در ماهشهر در این هواپیما حضور داشته‌اند، از مشاهدات عینی خود در حادثه مذکور می‌گویند.

هواپیمای ماهشهر

به گزارش همشهری آنلاین، مرجان توحیدی که روزنامه‌نگار است و در هواپیمای تهران - ماهشهر که دیروز دچار حادثه شد حضور داشته است، در صفحه توییتر خود درباره این حادثه نوشت: 

«مسافر هواپیمای کاسپینم به مقصد ماهشهر. هواپیما با سرعت بالایی نشست، با همون سرعت ادامه داد و انگار با چیزی برخورد کرده باشد، متوقف شد. از باند خارج شد و فقط می‌توانم بگویم تقدیر بود که به چیزی برخورد نکرد. تمام آن مدت را جیغ کشیدم. مهماندار سعی می‌کرد مسافرها را آماده کند.»

همچنین، یکی از کارکنان پتروشیمی ماهشهر که ‌از مسافران هواپیمای مذکور بود، به ایسنا گفت: هواپیما ساعت ۶ و ۴۲ دقیقه از تهران پرواز کرد و پذیرایی انجام شد و همه چیز خوب بود.

وی افزود: نزدیک فرودگاه ماهشهر که رسیدیم، من به مسافر کناری گفتم هواپیما حالت عادی برای نشستن ندارد. در همین حال هواپیما روی باند ترمز وحشتناکی گرفت و از باند خارج شد. ‌به خاطر گل و لای ناشی از بارندگی شب گذشته ماهشهر، هواپیما از فنس عبور کرد و پس از عبور از فاصله ۱۰۰ متری در وسط جاده متوقف‌ و درهای اضطراری باز شد.

وی ادامه داد: مهمانداران کمک کردند سریع‌تر مسافران از قسمت بال هواپیما خارج شوند چون سوخت هواپیما در حال ریختن بود و مسافران باید سریع‌تر هواپیما را ترک می‌کردند. شانسی که مسافران هواپیما آوردند آن بود که اتوبانی که در آن متوقف شد، محل عبور و مرور اتوبوس‌های حامل کارکنان پتروشیمی و بندر امام خمینی(ره) است که در آن زمان خالی از تردد بود.

کد خبر 481154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار