محمدرضا شفاه از تلاش برای پخش سریال «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور از هفته آینده خبر داد.

کتونی زرنگی

به گزارش همشهرش آنلاین به نقل از مهر، محمدرضا شفاه تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور که برای پخش از شبکه۳ در دست تولید است، گفت: هم‌اکنون مراحل فنی و تصویربرداری به طور همزمان پیش می‌رود تا سریال را از هفته آینده روی آنتن ببریم. گروه تولید برای ضبط آخرین پلان‌ها در ویلایی در لواسان مستقر هستند و نقش آفرینی امیرحسین صدیق به‌عنوان آخرین بازیگری که جلوی دوربین رفته، از پنجشنبه گذشته آغاز شده است.

وی درباره شکل‌گیری ایده «کتونی زرنگی» گفت: یک سال و نیم نگارش متن این سریال زمان برد. ایده اولیه «کتونی زرنگی» حول محور تولید ملی و مسائل مربوط به آن بود و مشکلات یک کارگاه کوچک را در قالب طنز نشان دادیم. پس از اضافه شدن علی ملاقلی‌پور مضامین دیگری از جمله فاصله‌ نسلی پدر و پسری به آن اضافه شد؛ شکافی که در پی بلندپروازی شخصیت پسر جوان، این خانواده را با چالش‌های مختلفی روبرو می‌کند.

شفاه درباره تولید این سریال افزود: پس از تصویب فیلمنامه سریال در شبکه ۳، از اواخر بهار، پیش‌تولید را شروع کردیم و با شروع تابستان نیز وارد فاز تولید شدیم. بخش اعظم کار در تهران و اطراف آن تصویربرداری شده و بخشی نیز در قشم جلوی دوربین رفته است.

«کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور از هدایت هاشمی، افسانه چهره‌آزاد، ملیکا شریفی‌نیا، علی سلیمانی، جواد پورزند، شاپور کلهر، با معرفی زوج علیرضا جعفری و مصطفی ساسانی، با حضور محمود جعفری و امیرحسین صدیق، با هنرمندی برزو ارجمند و سحر ولدبیگی و بازیگران خردسال رادمهر رزمجوی و عماد شعبانی به عنوان بازیگر بهره می‌برد.

در خلاصه داستان این کمدی اجتماعی‌ آمده است: «آقام همیشه میگه زِرنگ ته چاهه… ولی نمی‌دونه اگه من ته چاهم باشم، کفترِ چاهی‌ام، بالاخره می‌پرم!»

کد خبر 480959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار