یکی از مدیران سابق شهرداری مشهد به اتهام پولشویی با دستور قضایی دستگیر شد.

دستگیری استان بوشهر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، چندی پیش مستنداتی از اقدامات مجرمانه یکی از کارکنان ارشد سابق شهرداری مشهد روی میز مقام قضایی در دادسرای ناحیه ۲ مشهد قرار گرفت.

بررسی اسناد ارائه شده حاکی از آن بود فرد خاطی که تا چندی پیش یکی از مدیران شهرداری مشهد بوده است اما بنا به دلایلی و به تازگی برکنار و فرد دیگری پشت میز او می‌نشیند، در چند سال اخیر چندین سمت در شهرداری مشهد را عهده‌دار بوده است.

در بین ادله قضایی ارائه شده رد پایی از اقدامات مجرمانه‌ای مانند پولشویی و تبانی در معاملات دولتی و... به چشم می‌خورد. بر همین اساس دستور تحقیق بیشتر به ضابطان قضایی داده شد که در نتیجه تمامی اعمال مجرمانه مدیر تازه برکنار شده مورد تایید قرار گرفت.

از همین رو روز گذشته دستور دستگیر متهم صادر و این اقدام هم توسط ماموران صورت گرفت. پس از آن متهم به شعبه بازپرسی منتقل و به او اتهاماتی نظیر پولشویی، اختلاس و... تفیهم شد.

در پایان نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیر خیانتکار و با توجه به گستردگی جرایم صورت گرفته از سوی او، متهم با دستور مقام قضایی برای انجام تحقیقات دقیق‌تر و کشف دیگر جرایم احتمالی با قرار بازداشت موقت در اختیار ماموران قرار گرفت.

کد خبر 480584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار