«میودراگ رادولوویچ» ۵۲ ساله که ملیت مونته نگرویی دارد، به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان انتخاب شد. سرمربی جدید سبزپوشان اصفهانی نمی‌خواهد درباره جزییات کارش صحبت کند و می‌خواهد خودش را روی نیمکت اثبات کند.

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از روابط عمومی باشگاه فوتبال ذوب‌آهن اصفهان، این مربی که کارنامه درخشانی در حوزه باشگاهی و ملی دارد، به مدت یک فصل و نیم سکان هدایت تیم ذوب‌آهن اصفهان را برعهده خواهد گرفت.

رادولوویچ، سرمربی جدید ذوب‌آهن در نشست خبری و مراسم معارفه‌اش گفت: از تلاش‌های منصوریان تشکر می‌کنم. نمی‌توانم بیشتر درباره جزییات صحبت کنم و می‌خواهم خودم را روی نیمکت اثبات کنم.

وی ادامه داد: امیدوارم من و باشگاه از این قرارداد جدید بهره ببریم و اتفاقی که برای هر دو طرف خوب است، رخ دهد. از حضور تمام اعضا و رسانه‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم اتفاق خوبی برای ذوب‌آهن رقم بزنیم و این تیم را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم.

مدیر برنامه این سرمربی مونته‌نگرویی هم در این جلسه عنوان کرد: من به عنوان نماینده سرمربی حدود ۲۰۰ بازیکن را آنالیز کرده‌ام و به این کار هم ادامه خواهیم داد. میودراگ کارنامه درخشانی در لیگ لبنان دارد اما ما بیشتر مرد عمل هستیم تا صحبت پس لیاقت خود را در زمین نشان می‌دهیم.

بخشی از کارنامه این مربی ۵۲ ساله به شرح زیر است:

۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳: مربی تیم ملی زیر ۲۱ ساله های کشور صربستان و مونته نگرو با کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ ساله های اروپا در کشور آلمان (۲۰۰۴)

۲۰۰۴: مربی تیم المپیک صربستان و مونته نگرو و صعود این تیم به بازیهای المپیک ۲۰۰۴ آتن در کشور یونان

۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶: سرمربی تیم ملی زیر ۱۹ ساله های کشورصربستان و مونته نگرو

۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷: مربی تیم بوآریشتا کشور پرتغال

۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰: سرمربی تیم ملی زیر ۱۹ ساله های مونته نگرو و کسب مقام سوم مسابقات کشورهای اروپای شرقی - مربی تیم ملی بزرگسالان مونته نگرو

۲۰۱۰: سرمربی تیم پاختاکور کشور ازبکستان (صعود به مرحله حذفی رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا به عنوان تیم اول در گروهی که تیم های فولادمبارکه سپاهان-العین امارات و الشباب عربستان در این گروه حضور داشتند، با دو پیروزی رفت و برگشت در برابر سپاهان ایران و دو پیروزی رفت و برگشت در برابر العین امارات)

۲۰۱۱: سرمربی تیم دینامو مسکو درلیگ برتر روسیه

۲۰۱۲: سرمربی تیم فوتبال دوکنویست مونته نگرو در لیگ برتر مونته نگرو و انتخاب این تیم در لیگ اروپا

۲۰۱۳: سرمربی تیم کاظمیه کویت در لیگ برتر کشورکویت

۲۰۱۴: سرمربی تیم تیرائو قزاقستان در لیگ برتر کشور قزاقستان و مشاور اصلی تیم ملی امید صربستان و مونته نگرو در مسابقات اروپایی

۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵: سرمربی تیم الجهره کویت در لیگ برتر کشورکویت و کسب مقام سوم لیگ برتر کویت

۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹: سرمربی تیم ملی کشور لبنان با کسب رکورد ۱۶ بازی بدون باخت برای این تیم و انتخاب تیم ملی لبنان برای اولین بار در بازی‌های کاپ آسیا در امارات

۲۰۱۹: سرمربی تیم ملی میانمار

کد خبر 478450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار