معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام از برگزاری نخستین رویداد استارت آپ ویکند ویژه مددجویان دانش‌آموخته و فارغ‌التحصیل این نهاد در روزهای پایانی هفته خبر داد.

استارت‌آپ

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، «روح‌اله سلیمانی» اظهار کرد: این استارت‌آپ ویژه کسب و کارهای امروزی و نوین است و بیش از ۹۰ نفر از مددجویان دانش آموخته که دارای ایده‌های نوین در زمینه اشتغالزایی هستند در این استارت آپ و رویداد کارآفرینی حضور خواهند داشت.

وی گفت: کمیته امداد استان ایلام، پارک علم و فناوری استان و اداره کل فناوری اطلاعات استان این استارت آپ را از چهارشنبه ۲۵ دی تا روز جمعه ۲۷ دی برگزار خواهند کرد.

سلیمانی گفت: در این مدت علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی، طرح‌های کارآفرینی دانش‌آموختگان شرکت‌کننده داوری شده و پس از داوری نیز به صاحبان سه ایده برتر و برگزیده شده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: از میان طرح‌های ارائه شده، هر تعداد از آنان که منجر به اشتغال و کسب و کار شود مورد حمایت ویژه کمیته امداد و دیگر برگزارکنندگان این رویداد کارآفرینی قرار می‌گیرند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه توانمندسازی مددجویان و زمینه‌سازی برای ورود این خانواده‌ها به عرصه کار و تولید همچنان از اولویت‌های این نهاد است، گفت: در این زمینه استفاده از دانش و امکانات راهبران شغلی نیز در دستور کار این نهاد قرار گرفته است.

کد خبر 478165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =