مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: با توجه به این‌که سهمیه سوخت وانت‌بارهای بین‌شهری بر اساس عملکرد و پیمایش اختصاص می‌یابد، رانندگان و مالکان وانت‌بارهای بین‌شهری استان نسبت به ثبت‌نام برای دریافت کارت هوشمند سوخت اقدام کنند.

وانت بار

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، حمیدرضا علم افزود: برای کسانی که امکان حضور در مراکز ثبت‌نام فراهم نیست می‌توانند با مراجعه به پایگاه WWW.SMARTCARD.RMTO.IR با آگاهی از شرایط اعلام‌شده ثبت‌نام کنند.  

وی ادامه داد: رانندگان با داشتن حداقل ۲۳ سال سن، دارای گواهینامه رانندگی مجاز و مدرک تحصیلی پایان ابتدایی یا نهضت سوادآموزی می‌توانند کارت هوشمند رانندگان و ناوگان وانت‌بار دریافت دارند.  

مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر افزود: همچنین رانندگان لازم است تصویر شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم را ارائه کنند و موقع مراجعه برای ثبت‌نام نیز ۲ قطعه عکس ۴*۳، برگ سلامت جسمی و روحی و گواهی عدم اعتیاد و سوءپیشینه را تحویل دهند.  

علم گفت: برای صدور کارت هوشمند برای ناوگان سن وانت‌بار حداکثر ۴۰ سال است و ارائه کارت وسیله نقلیه، گواهی معاینه فنی مجاز و معتبر، بیمه‌نامه شخص ثالث و اعلام شماره شبای معتبر مالک خودرو ضروری است.  

وی افزود: با توجه به تخصیص سهمیه سوخت بر اساس پیمایش در آینده نزدیک، رانندگان و مالکان وانت‌بارهای بین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان برای ثبت‌نام اقدام تا در ماه‌های آینده برای تردد و دریافت سهمیه سوخت دچار مشکل نشوند.

کد خبر 478067

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار